Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Із професійним святом! Роздрукувати

Шановні працівники і ветерани видавничо-поліграфічної сфери Вінниччини!

Від імені обласної державної адміністрації та обласної ради щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження.
На всіх етапах свого існування друкарська справа завжди слугувала інтересам суспільства. Праця поліграфіста, видавця, книгорозповсюджувача дозволяє реалізувати творчий потенціал вчених, письменників, журналістів, задовольнити духовні потреби читачів.
Вагомий внесок у справу вітчизняного книговидання вносять видавництва, друкарні, та книгорозповсюджувачі Вінницької області. Вони збільшують обсяги випуску друкованої продукції, активно впроваджують сучасне поліграфічне устаткування, застосовують нові підходи в організації виробничого процесу та удосконалюють шляхи розповсюдження книги. Видавнича продукція Вінниччини не залишає читачів байдужими до друкованого слова.
Завдяки вашій самовідданій праці і творчому пошуку примножується з духовна скарбниця народу, формуються громадська думка і світогляд підростаючого покоління. Бажаємо вам міцного здоров’я, успіхів у реалізації усіх задумів і планів, творчого завзяття, миру та злагоди! Нехай із кожним днем все вагомішим стає ваш внесок у розбудову Української держави!

 

Голова обласної державної адміністрації

 

Голова обласної ради

Микола ДЖИГА

Сергій ТАТУСЯК

Повернутись Створено: 25 травня 2012 року, 00:00 Переглядів: 737

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація