Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Із професійним святом привітали державних службовців Вінниччини Роздрукувати

Сьогодні, 21 червня, працівників органів державної влади Вінниччини напередодні професійного свята привітали голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Валерій Коровій.

– Інститут державної служби почав зароджуватися ще за часів Київської Русі та Козацької держави – Запорізької Січі, – сказав Анатолій Олійник. – Я був свідком процесу становлення в Україні державної служби, адже з 1981 року працюю у цій сфері та можу із впевненістю сказати про зміни, що відбулися в цій сфері. Жителі кожного села, міста, селища дають оцінку владі саме через державного службовця.

Побажав Анатолій Дмитрович усім  наснаги, терпіння, міцного здоров’я та нових здобутків.

Привітав колег із професійним святом і голова облдержадміністрації Валерій Коровій.

– Довіра до влади починається з державного службовця, який має гнучко реагувати на потреби і запити сучасного суспільства. Від ефективності інституту державної служби, відповідальності кожного з Вас залежить успішність держави в цілому. Хочу побажати усім вам гарного настрою, професійних досягнень та реалізації усіх задумів, – сказав у вітальному слові Валерій Коровій.

За сумлінну працю, зразкове виконання посадових обов’язків та з нагоди професійного свята – Дня державної служби України кращих державних службовців апаратів обласної і районних державних адміністрацій та їхніх структурних підрозділів нагородили Почесними грамотами обласної державної адміністрації і обласної Ради.

З привітаннями також виступив начальник Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях Костянтин Герасимюк. Він зачитав привітання Голови Нацдержслужби Костянтина Ващенка з нагоди Дня державної служби України, а також побажав державним службовцям області міцного здоров'я, професійного зростання та успіхів. Під час заходу присутнім також вручено нагороди Національного агентства України з питань державної служби.

Окрім цього, під час урочистих заходів державним службовцям вручили нагороди від Вінницької обласної організації професійної спілки працівників державних установ України.

Нагадаємо, що свято встановлено в Україні, враховуючи роль державної служби у процесі становлення України як суверенної, незалежної, демократичної, соціальної, правової держави та підтримуючи рішення Генеральної Асамблеї ООН, згідно з Указом Президента України «Про День державної служби» від 4 квітня 2003 року.

Повернутись Створено: 21 червня 2019 року, 15:03 Переглядів: 478

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація