Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Із професійним святом привітали державних службовців Вінниччини Роздрукувати

Сьогодні, 21 червня, працівників органів державної влади Вінниччини напередодні професійного свята привітали голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Валерій Коровій.

– Інститут державної служби почав зароджуватися ще за часів Київської Русі та Козацької держави – Запорізької Січі, – сказав Анатолій Олійник. – Я був свідком процесу становлення в Україні державної служби, адже з 1981 року працюю у цій сфері та можу із впевненістю сказати про зміни, що відбулися в цій сфері. Жителі кожного села, міста, селища дають оцінку владі саме через державного службовця.

Побажав Анатолій Дмитрович усім  наснаги, терпіння, міцного здоров’я та нових здобутків.

Привітав колег із професійним святом і голова облдержадміністрації Валерій Коровій.

– Довіра до влади починається з державного службовця, який має гнучко реагувати на потреби і запити сучасного суспільства. Від ефективності інституту державної служби, відповідальності кожного з Вас залежить успішність держави в цілому. Хочу побажати усім вам гарного настрою, професійних досягнень та реалізації усіх задумів, – сказав у вітальному слові Валерій Коровій.

За сумлінну працю, зразкове виконання посадових обов’язків та з нагоди професійного свята – Дня державної служби України кращих державних службовців апаратів обласної і районних державних адміністрацій та їхніх структурних підрозділів нагородили Почесними грамотами обласної державної адміністрації і обласної Ради.

З привітаннями також виступив начальник Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях Костянтин Герасимюк. Він зачитав привітання Голови Нацдержслужби Костянтина Ващенка з нагоди Дня державної служби України, а також побажав державним службовцям області міцного здоров'я, професійного зростання та успіхів. Під час заходу присутнім також вручено нагороди Національного агентства України з питань державної служби.

Окрім цього, під час урочистих заходів державним службовцям вручили нагороди від Вінницької обласної організації професійної спілки працівників державних установ України.

Нагадаємо, що свято встановлено в Україні, враховуючи роль державної служби у процесі становлення України як суверенної, незалежної, демократичної, соціальної, правової держави та підтримуючи рішення Генеральної Асамблеї ООН, згідно з Указом Президента України «Про День державної служби» від 4 квітня 2003 року.

Повернутись Створено: 21 червня 2019 року, 15:03 Переглядів: 870

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація