Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Із професійним святом привітали працівників культури Вінниччини Роздрукувати

З 2014 року, згідно з Указом Президента України, День працівників культури і майстрів народного мистецтва  відзначається 9 листопада спільно із Днем української писемності та мови.

Із професійним святом працівників галузі культури сьогодні вітали заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, голова облдержадміністрації Валерій Коровій та заступник Вінницького міського голови Галина Якубович.

Розпочав урочисті заходи народний художній колектив України, ансамбль танцю «Барвінок» Вінницького міського центру художньо-хореографічної освіти для дітей та юнацтва «Барвінок». 

Від імені голови обласної Ради Анатолія Олійника та депутатського корпусу обласної Ради присутніх привітав Михайло Кременюк.

– Сьогодні ми відзначаємо подвійне свято, адже в Україні 9 листопада відзначається день української писемності та мови, – сказав Михайло Володимирович. – Мова для культури така ж важлива, як і культура для  мови, адже без мови не було би й пісні, та не було би культури, а мова без культури теж не мала б ніякого змісту. Культура та мова, – це те, що будує основу кожної держави.

В ході урочистостей Почесними грамотами Кабінету Міністрів України нагородили народного художника України Володимира Козюка, заступника директора з наукової роботи Вінницького обласного краєзнавчого музею Світлану Шароварську та провідного методиста з вокально-хорового мистецтва Вінницького обласного центру народної творчості Ніну Джус.

Почесними грамотами обласної державної адміністрації та обласної Ради з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва нагороджено 21 працівник культури області.

Після вручення почесних грамот розпочали церемонію нагородження «Покровитель культури-2018». Цьогоріч цю відзнаку отримали 20 меценатів, які підтримують галузь культури на Вінниччині.

В числі нагороджених меценатів були й депутати обласної Ради, зокрема, голова громадської організації «Життя та розвиток громад» Лариса Білозір, директор ТОВ «Вінницька аграрно-промислова група» Володимир Барцьось та директор ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» ПАТ «МХП» Ігор Лещенко.    

Окрім цього, Почесними грамотами Міністерства культури України за вагомий особистий внесок у розвиток української національної культури та з нагоди професійного свята нагородили сім працівників культурної галузі області.

Зі святом присутніх привітали народні аматорські колективи Бершадського районного будинку культури – жіночий вокальний ансамбль «Козачка» та троїсті музики, фольклорний ансамбль «Горлиця» Літинського районного Будинку культури,  а також свою концертну програму презентували Академічний ансамбль української музики, пісні і танцю «Чайка» Одеської обласної філармонії.

Повернутись Створено: 9 листопада 2018 року, 14:24 Переглядів: 666

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація