Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Із професійним святом привітали працівників культури Вінниччини Роздрукувати

З 2014 року, згідно з Указом Президента України, День працівників культури і майстрів народного мистецтва  відзначається 9 листопада спільно із Днем української писемності та мови.

Із професійним святом працівників галузі культури сьогодні вітали заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, голова облдержадміністрації Валерій Коровій та заступник Вінницького міського голови Галина Якубович.

Розпочав урочисті заходи народний художній колектив України, ансамбль танцю «Барвінок» Вінницького міського центру художньо-хореографічної освіти для дітей та юнацтва «Барвінок». 

Від імені голови обласної Ради Анатолія Олійника та депутатського корпусу обласної Ради присутніх привітав Михайло Кременюк.

– Сьогодні ми відзначаємо подвійне свято, адже в Україні 9 листопада відзначається день української писемності та мови, – сказав Михайло Володимирович. – Мова для культури така ж важлива, як і культура для  мови, адже без мови не було би й пісні, та не було би культури, а мова без культури теж не мала б ніякого змісту. Культура та мова, – це те, що будує основу кожної держави.

В ході урочистостей Почесними грамотами Кабінету Міністрів України нагородили народного художника України Володимира Козюка, заступника директора з наукової роботи Вінницького обласного краєзнавчого музею Світлану Шароварську та провідного методиста з вокально-хорового мистецтва Вінницького обласного центру народної творчості Ніну Джус.

Почесними грамотами обласної державної адміністрації та обласної Ради з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва нагороджено 21 працівник культури області.

Після вручення почесних грамот розпочали церемонію нагородження «Покровитель культури-2018». Цьогоріч цю відзнаку отримали 20 меценатів, які підтримують галузь культури на Вінниччині.

В числі нагороджених меценатів були й депутати обласної Ради, зокрема, голова громадської організації «Життя та розвиток громад» Лариса Білозір, директор ТОВ «Вінницька аграрно-промислова група» Володимир Барцьось та директор ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» ПАТ «МХП» Ігор Лещенко.    

Окрім цього, Почесними грамотами Міністерства культури України за вагомий особистий внесок у розвиток української національної культури та з нагоди професійного свята нагородили сім працівників культурної галузі області.

Зі святом присутніх привітали народні аматорські колективи Бершадського районного будинку культури – жіночий вокальний ансамбль «Козачка» та троїсті музики, фольклорний ансамбль «Горлиця» Літинського районного Будинку культури,  а також свою концертну програму презентували Академічний ансамбль української музики, пісні і танцю «Чайка» Одеської обласної філармонії.

Повернутись Створено: 9 листопада 2018 року, 14:24

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація