23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Із професійним святом! Роздрукувати

Шановні представники засобів масової інформації Вінниччини!

Від імені обласної державної адміністрації та обласної Ради прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня журналіста!
Сучасне українське суспільство складно уявити без засобів масової інформації, без нестандартного журналістського погляду на події та факти, що відбуваються в державі та за її межами. Сьогодні на журналістів покладена велика місія, яка полягає не лише у забезпеченні прав громадян на свободу слова та одержання об’єктивної інформації, а й у відродженні національних традицій, забезпеченні верховенства права в усіх сферах суспільного життя.
Журналістика виконує важливу державотворчу функцію. Від вашого професіоналізму та дотримання норм журналістської етики залежить розбудова громадянського суспільства. Саме ви несете максимум оперативної та об’єктивної інформації, ваше переконливе слово відіграє значну роль у формуванні громадської думки, утвердженні демократичних принципів та свобод. Своєю щоденною працею ви формуєте якісно новий світогляд людей, впливаєте на розвиток суспільних процесів і творите майбутнє нашої держави.
У день професійного свята бажаємо усім журналістам Вінниччини нових можливостей у реалізації покладених завдань – високо нести стандарти журналістики, об’єктивно і правдиво інформувати людей про все, що відбувається в країні та світі. Бажаємо вам міцного здоров’я, благополуччя, здійснення професійних планів і особистих задумів, родинного щастя, невичерпної енергії, професійного успіху і наполегливості у досягненні нових висот на ниві вітчизняної журналістики! Хай з-під вашого гострого журналістського пера завжди виходить правдиве, сильне і переконливе слово. Нехай не зраджують вас оптимізм і натхнення в ім’я розквіту рідної Вінниччини та гідного поступу всієї України!

Голова обласної державної адміністрації

 

Голова обласної ради

Микола ДЖИГА

Сергій ТАТУСЯК

Повернутись Створено: 5 червня 2012 року, 00:00 Переглядів: 874

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація