9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Із профспілками Вінниччини укладено 3367 колективних договорів Роздрукувати

Голова обласної Ради Анатолій Олійник взяв участь у розширеному засіданні Ради Федерації профспілок Вінницької області (ФПО). В ході зібрання говорили про роботу ФПО та її членських організацій щодо розвитку соціального діалогу, як основного важелю у забезпеченні соціально-трудових прав і гарантій працівників.

У роботі засідання також взяли участь заступник голови облдержадміністрації Василь Броварник, заступник Вінницького міського голови Галина Якубович, голова Федерації профспілок області Михайло Колесник, члени ради Федерації, керівники членських організацій ФПО, представники Федерації профспілок України, голова обласного об’єднання організацій роботодавців Петро Кузнецов, заступник директора Вінницького обласного центру зайнятості населення Вадим Дерун, начальник управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько, начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області Михайло Олійник, виконувач обов’язків начальника відділення Національної служби посередництва і примирення у Вінницькій області Богдан Мусієнко, голови районних координаційних рад голів профкомітетів, заступники керівників членських організацій ФПО, члени Молодіжної ради ФПО, працівники апарату Федерації.

Під час виступу голова обласної Ради Анатолій Олійник зазначив, що саме профспілки повинні стати ключовою ланкою демократичних засад взаємодії, як окремих громадян, так і їхніх організацій у всіх сферах суспільних відносин.

– Жорсткий наступ на права найманих працівників, зниження життєвого рівня, зростання безробіття, порушення роботодавцями прав найманих працівників, утиск прав самих профспілок вимагають від них солідарності й єдності, результативності захисних функцій, вдосконалення організаційної структури і фінансового зміцнення, здійснення конкретних кроків до свого оновлення, – сказав Анатолій Дмитрович.

Він подякував за те, що профспілки аполітичні, що вони не виступають інструментом для  політичних сил у вирішенні їхніх вузькопартійних інтересів.

– Профспілки були, є і будуть  на захисті прав працівників, – наголосив Анатолій Олійник.

Голова Федерації профспілок області Микола Колесник, виступаючи, повідомив, що Федерація та її членські організації проводять роботу щодо досягнення балансу інтересів між суб’єктами трудових відносин засобами соціального діалогу усіх рівнів. Системно працюють над підвищенням ефективності захисту соціально-економічних, трудових прав спілчан засобами колективних договорів та угод.

– В області діють територіальна, міська угоди на 2016-2020 роки, 9 обласних галузевих та 18 міжгалузевих районних угод, 3367 колективних договорів, якими охоплено понад 92% працюючих, – поінформував Микола Колесник. – Також укладені угоди про співпрацю між ФПО та обласним Центром зайнятості, управлінням Держпраці у Вінницькій області, Головним управлінням Пенсійного фонду України у Вінницькій області та обласним відділенням Національної служби посередництва та примирення.   

В рамках засідання було підписано Угоду про співпрацю між Федерацією профспілок Вінницької області та Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області.

Повернутись Створено: 25 квітня 2018 року, 15:11 Переглядів: 536

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація