Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Із роботою Тульчинського коледжу культури ознайомився депутат обласної Ради Роздрукувати

Депутат обласної Ради Геннадій Мазур перебуваючи з робочим візитом у Тульчинському районі відвідав комунальний вищий навчальний заклад освіти «Тульчинський коледж культури» та ознайомився з його роботою. Про це він написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

– У ході зустрічі обговорили питання щодо завершення реконструкції гуртожитку, адже це дало б можливість забезпечити проживання студентів з числа сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та з малозабезпечених сімей, – розповів Геннадій Федорович.  – Загальна кошторисна вартість реконструкції будівель під студентський гуртожиток у 2011 році складала 3043тис. грн. За період 2012 – 2014 років на реконструкцію гуртожитку було виділено 1088 тис.грн, з урахуванням 200 тис.грн на виготовлення проектної документації.
Також Геннадій Мазур зазначив, що в ході реконструкції будівель під гуртожиток училища у 2012 році зроблено демонтаж покрівлі споруди, облаштувано залізобетонний пояс перекриття залізобетонними панелями стелі;  у 2013 році –
– облаштувано та накрито дах будівлі;  у 2014 році –
– виконано роботи із облаштування підлоги, замінено вікна, двері, частково зроблено цегляну кладку стін та простінків, а також штукатурку стін. 

– З 2015 по 2018 роки кошти на реконструкцію будівель під гуртожиток не виділялись, – зауважив депутат обласної Ради. – Є розуміння щодо співфінансування з Тульчинського районного бюджету та бюджету ОТГ міста Тульчина. За що велика подяка голові Тульчинської райдержадміністрації Віталію Чубі та Тульчинському міському голові Валерію Весняному.

З обласного бюджету необхідно виділити біля двох мільйонів гривень.

Повернутись Створено: 17 квітня 2019 року, 12:28 Переглядів: 457

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація