Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Із святом Останнього дзвоника школярів привітала Наталія Солейко Роздрукувати

30 травня в усіх навчальних закладах Вінниччини пролунав для школярів традиційний останній шкільний дзвоник, повідомляючи про закінчення 2014-2015 навчального року. Зі святом Останнього дзвоника школярів, педагогів та батьків загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №26 Вінницької міської ради привітала заступник голови обласної Ради Наталія Солейко.

– Я вітаю всіх із цим яскравим та незабутнім святом і, звертаючись, насамперед, до випускників, для яких цей дзвоник звучить востаннє, хочу сказати, що сьогодні – перший день відліку вашого дорослого життя. Я зичу, щоб воно було вдалим, не дуже важким, але саме головне – мирним. Вже сьогодні ви маєте чимало досягнень і це лише ваші перші спроби, перші кроки, які ви здобули завдяки своїм мудрим наставникам – батькам та вчителям, тому завжди цінуйте і шануйте їх! Нехай ваш життєвий шлях буде завжди щасливим та успішним! Звертаючись до батьків, хочу побажати – бути задоволеними й пишатися своїми дітьми, щоб ніколи ваше серце не здригалося від проблем та суспільних негараздів. Педагогам зичу талановитих і вдячних учнів, нових здобутків у діяльності. Міцного здоров’я всім та мирного неба в нашій Україні! – наголосила Наталія Солейко у своєму вітальному слові.

Радості, перемог над складними ситуаціями, здійснення всіх мрій, веселих канікул і нових вражень побажав учнівському й педагогічному колективу директор загальноосвітньої школи №26 Козаченко Віталій Іванович.

Підсумовуючи досягнення протягом 2014-2015 навчального року, він вручив грамоти, подяки та кубки кращим учням і вчителям.

Свої напутні слова, пісні й танцювальні композиції також для привітання підготували першокласники, а випускники виконали прощальний вальс і випустили повітряні кульки для здійснення всіх задумів та побажань.

Для довідки.

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 Вінницької міської ради заснована у 1952 році.

Станом на 2014-2015 н. р. нараховувалося 1503 учнів, кількість класів – 51, вчителів – 110. З них мають вищу категорію - 75, педагогічні звання – 43.

Четвертий рік заклад працював над проблемою «Формування педагогічним колективом умов внутрішніх спонукань до навчальної діяльності учнів та подальшого саморозвитку їх мотиваційної сфери».

Основні досягнення за 2014-2015 навчальний рік: І місце — в міському конкурсі «Стартінейджер»; І місце - в міському конкурсі КВН; І місце - в обласному конкурсі на отримання грантів Департаменту освіти та науки ОДА; І місце в конкурсі-огляді художньої самодіяльності «Перлини року»; І місце в обласному конкурсі на кращу організацію військово-патріотичної роботи. 7 переможців міських олімпіад, 3 переможці обласних олімпіад, золота медаль Міжнародного конкурсу «Сучасні заклади освіти».

Повернутись Створено: 29 травня 2015 року, 16:10 Переглядів: 6515

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація