17 липня об 11.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання президії обласної Ради (з трансляцією на сайті)

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

Із святом Останнього дзвоника школярів привітала Наталія Солейко Роздрукувати

30 травня в усіх навчальних закладах Вінниччини пролунав для школярів традиційний останній шкільний дзвоник, повідомляючи про закінчення 2014-2015 навчального року. Зі святом Останнього дзвоника школярів, педагогів та батьків загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №26 Вінницької міської ради привітала заступник голови обласної Ради Наталія Солейко.

– Я вітаю всіх із цим яскравим та незабутнім святом і, звертаючись, насамперед, до випускників, для яких цей дзвоник звучить востаннє, хочу сказати, що сьогодні – перший день відліку вашого дорослого життя. Я зичу, щоб воно було вдалим, не дуже важким, але саме головне – мирним. Вже сьогодні ви маєте чимало досягнень і це лише ваші перші спроби, перші кроки, які ви здобули завдяки своїм мудрим наставникам – батькам та вчителям, тому завжди цінуйте і шануйте їх! Нехай ваш життєвий шлях буде завжди щасливим та успішним! Звертаючись до батьків, хочу побажати – бути задоволеними й пишатися своїми дітьми, щоб ніколи ваше серце не здригалося від проблем та суспільних негараздів. Педагогам зичу талановитих і вдячних учнів, нових здобутків у діяльності. Міцного здоров’я всім та мирного неба в нашій Україні! – наголосила Наталія Солейко у своєму вітальному слові.

Радості, перемог над складними ситуаціями, здійснення всіх мрій, веселих канікул і нових вражень побажав учнівському й педагогічному колективу директор загальноосвітньої школи №26 Козаченко Віталій Іванович.

Підсумовуючи досягнення протягом 2014-2015 навчального року, він вручив грамоти, подяки та кубки кращим учням і вчителям.

Свої напутні слова, пісні й танцювальні композиції також для привітання підготували першокласники, а випускники виконали прощальний вальс і випустили повітряні кульки для здійснення всіх задумів та побажань.

Для довідки.

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 Вінницької міської ради заснована у 1952 році.

Станом на 2014-2015 н. р. нараховувалося 1503 учнів, кількість класів – 51, вчителів – 110. З них мають вищу категорію - 75, педагогічні звання – 43.

Четвертий рік заклад працював над проблемою «Формування педагогічним колективом умов внутрішніх спонукань до навчальної діяльності учнів та подальшого саморозвитку їх мотиваційної сфери».

Основні досягнення за 2014-2015 навчальний рік: І місце — в міському конкурсі «Стартінейджер»; І місце - в міському конкурсі КВН; І місце - в обласному конкурсі на отримання грантів Департаменту освіти та науки ОДА; І місце в конкурсі-огляді художньої самодіяльності «Перлини року»; І місце в обласному конкурсі на кращу організацію військово-патріотичної роботи. 7 переможців міських олімпіад, 3 переможці обласних олімпіад, золота медаль Міжнародного конкурсу «Сучасні заклади освіти».

Повернутись Створено: 29 травня 2015 року, 16:10 Переглядів: 7895

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація