23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Із святом Останнього дзвоника школярів привітала Наталія Солейко Роздрукувати

30 травня в усіх навчальних закладах Вінниччини пролунав для школярів традиційний останній шкільний дзвоник, повідомляючи про закінчення 2014-2015 навчального року. Зі святом Останнього дзвоника школярів, педагогів та батьків загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №26 Вінницької міської ради привітала заступник голови обласної Ради Наталія Солейко.

– Я вітаю всіх із цим яскравим та незабутнім святом і, звертаючись, насамперед, до випускників, для яких цей дзвоник звучить востаннє, хочу сказати, що сьогодні – перший день відліку вашого дорослого життя. Я зичу, щоб воно було вдалим, не дуже важким, але саме головне – мирним. Вже сьогодні ви маєте чимало досягнень і це лише ваші перші спроби, перші кроки, які ви здобули завдяки своїм мудрим наставникам – батькам та вчителям, тому завжди цінуйте і шануйте їх! Нехай ваш життєвий шлях буде завжди щасливим та успішним! Звертаючись до батьків, хочу побажати – бути задоволеними й пишатися своїми дітьми, щоб ніколи ваше серце не здригалося від проблем та суспільних негараздів. Педагогам зичу талановитих і вдячних учнів, нових здобутків у діяльності. Міцного здоров’я всім та мирного неба в нашій Україні! – наголосила Наталія Солейко у своєму вітальному слові.

Радості, перемог над складними ситуаціями, здійснення всіх мрій, веселих канікул і нових вражень побажав учнівському й педагогічному колективу директор загальноосвітньої школи №26 Козаченко Віталій Іванович.

Підсумовуючи досягнення протягом 2014-2015 навчального року, він вручив грамоти, подяки та кубки кращим учням і вчителям.

Свої напутні слова, пісні й танцювальні композиції також для привітання підготували першокласники, а випускники виконали прощальний вальс і випустили повітряні кульки для здійснення всіх задумів та побажань.

Для довідки.

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 Вінницької міської ради заснована у 1952 році.

Станом на 2014-2015 н. р. нараховувалося 1503 учнів, кількість класів – 51, вчителів – 110. З них мають вищу категорію - 75, педагогічні звання – 43.

Четвертий рік заклад працював над проблемою «Формування педагогічним колективом умов внутрішніх спонукань до навчальної діяльності учнів та подальшого саморозвитку їх мотиваційної сфери».

Основні досягнення за 2014-2015 навчальний рік: І місце — в міському конкурсі «Стартінейджер»; І місце - в міському конкурсі КВН; І місце - в обласному конкурсі на отримання грантів Департаменту освіти та науки ОДА; І місце в конкурсі-огляді художньої самодіяльності «Перлини року»; І місце в обласному конкурсі на кращу організацію військово-патріотичної роботи. 7 переможців міських олімпіад, 3 переможці обласних олімпіад, золота медаль Міжнародного конкурсу «Сучасні заклади освіти».

Повернутись Створено: 29 травня 2015 року, 16:10 Переглядів: 6217

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація