Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Є діалог Роздрукувати

Вінницька влада і чорнобильці дійшли розуміння

Вінницька обласна державна адміністрація, Вінницька обласна Рада та Вінницька обласна громадська організація «Союз Чорнобиль України» 29 листопада підписали Угоду про взаємодію і співробітництво. Таким чином, напруження серед когорти ліквідаторів аварії на ЧАЕС, яке тривало останнім часом, за словами голови облради Сергія Татусяка, «не знято, але пом’якшено».

Сторони вважають, що підписання угоди дасть можливість зняти певні непорозуміння між владою і чорнобильцями, а відтак, почати працювати конструктивно задля спільного вирішення нагальних проблем даної категорії громадян.
Сергій Татусяк підкреслив, що підписання такого роду документу в черговий раз привертає увагу представницьких органів влади, виконавчої влади до тих проблем, які сьогодні є у чорнобильців.
– Якщо виникло суспільне збурення довкола проблеми, значить влада десь не допрацювала, не змогла вчасно сісти за стіл переговорів і вирішити питання конструктивно, – зауважив С.Татусяк.
Голова обласної Ради додав, що одним з пріоритетів нинішньої влади і механізмом порозуміння з громадянами є налагодження тісного діалогу з громадськими організаціями.
– На щастя на Вінниччині є вагомі напрацювання в цьому напрямі, що дає нам можливість оперативно реагувати на громадську думку, громадську позицію вінничан, – підкреслив С.Татусяк.
Голова облдержадміністрації Микола Джига наголосив, що представникам влади потрібно навчитися працювати з людьми. Громадяни повинні відчувати від влади підтримку і розуміння.

Повернутись Створено: 29 листопада 2011 року, 00:00 Переглядів: 917

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація