Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Обласна Рада створила сім постійних комісій

    Впродовж роботи першої сесії обласної Ради депутати розглянули та прийняли 65 голосами питання про утворення та склад постійних комісій. Постійні комісії є органами Ради та обираються нею на строк її повноважень. Постійні комісії Ради діють відповідно до статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту та н ....

  • Вячеслава Соколового обрано головою обласної Ради 8 скликання

    Під час засідання першої сесії обласної Ради 8 скликання до бюлетеня для таємного голосування з виборів голови обласної Ради були включені кандидатури від політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» Вячеслав Соколовий та від політичної партії «Європейська солідарність» Андрій Гижко. За результатами таємного голосув ....

  • Прийнято новий Регламент обласної Ради 8 скликання

    На першій сесії обласної Ради 8 скликання депутати розглянули та затвердили новий Регламент обласної Ради. Пропозицію щодо нової редакції вніс депутат Володимир Кістіон. Перед присутніми виступив депутат Владислав Скальський. – Новий регламент збільшує частоту проведення сесій – депутатам доведеться працювати більше. Підвищується які ....

Єдиний навчальний заклад в Україні з підготовки фахівців для цукрової галузі діє у селі Городківка Роздрукувати

В ході візиту до Крижопільського району голова обласної Ради Анатолій Олійник оглянув структурний підрозділ ДНЗ «Крижопільський професійний будівельний ліцей» у с. Городківка та ознайомився із його матеріально-технічною базою.

Свою освітянську діяльність навчальний заклад розпочав у 1985 році як професійно-технічне училище №24 для підготовки кваліфікованих робітників для підприємств харчової та переробної промисловості. За період існування училища було підготовлено 4865 кваліфікованих робітників, із них 3500 з професій для цукрової промисловості. Навчальний заклад є єдиним в Україні з підготовки фахівців для цукрової галузі.

Зараз навчальний заклад займається підготовкою кваліфікованих робітників з професій «Швачка», «Лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу», «Апаратник варіння утфелю; лицювальник-плиточник».

База закладу складається з чотирьох корпусів: навчальний корпус на 480 чоловік, має 14 навчальних кабінети, дві лабораторії, медпункт, гуртожиток на 360 місць, навчально-виробнича майстерня містить чотири майстерні.

Основними замовниками робітничих кадрів, що надають бази для проходження виробничої практики та виробничого навчання є ПРАТ ПК «Поділля» (Крижопільський цукровий завод) та елеватор, Крижопільський елеватор, ПП «Авіс», Обухівська швейна фабрика, фабрика «Володарка» м. Вінниці, ательє «Еліта» смт Крижопіль, «Айвенгобуд» м. Ямпіль.

Оглянувши приміщення навчального закладу та матеріально-технічну базу Анатолій Олійник зазначив, що студенти профтехучилищ мають навчатися в достойних та комфортних умовах. Тому, потрібно звернути трохи більше уваги на те, в яких умовах навчаються та проживають студенти.

– Будемо працювати в цьому напрямі спільно з Департаментом освіти і науки облдержадміністрації, депутатами обласної Ради та керівниками навчальних закладів, – сказав Анатолій Дмитрович.

Повернутись Створено: 11 травня 2018 року, 12:14 Переглядів: 2236

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація