Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Єдиний в Україні сільський центр реабілітації для дітей відвідав Анатолій Олійник Роздрукувати

У селі Гнатків Томашпільського району діє єдиний в Україні Центр реабілітації для дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Довіра», що розташований у сільській місцевості. У ньому щодня вподовж 6 годин перебуває 30 дітей та дорослих віком від 7 до  35 років. Щодня спеціальним автобусом  до центру у Гнатків привозять його відвідувачів з 14 навколишніх сіл. Цьогоріч центру виповнюється 10 років.  І напередодні ювілею дітей відвідав голова Вінницької обласної Ради Анатолій Олійник.

- В Томашпільскому районі 246 дітей з обмеженими можливостями, - говорить Анатолій Дмитрович. – І це гарний приклад, коли район взяв на себе відповідальність за адаптацію у соціумі таких дітей. Адже подібного центру у сільській місцевості немає на теренах України. Приклад дуже вдалий, готові ділитися досвідом та робити усе, аби такі діти та молоді люди почувалися  захищеними.

Разом з Анатолієм Олійником до Центру «Довіра» завітали представники Благодійного фону Петра Порошенка. Знаючи про потребу  у пральній машинці привезли сертифікат на 8000 грн для її купівлі. А ще пообіцяли, як тільки стане трохи тепліше – привезуть усіх дітей на кондитерську фабрику, аби показати, як виготовляють цукерки.

- Анатолій Дмитрович  як батько для нашого закладу, - говорить директор Центру Галина Ушкова. – Адже коли він створювався, тут потрібно було не стільки методики та наукові розробки, а саме душа, аби все зробити по-людськи. І Анатолій Дмитрович усі ці роки допомагає нашому центру.

Наприкінці зустрічі вихованець Центру Михайло Скорук подарував аплікацію з крупи  та бобових «Квіткове розмаїття», яку виготовив 16-річний Олег Скрипник. Також хлопець у інвалідному візку прочитав вірша Тараса Шевченка. Було видно як нелегко цьому хлопчику даються ці слова. Але у нього все вийшло. І такі досягнення вихованців Центру дуже радують.

Повернутись Створено: 17 березня 2016 року, 17:36 Переглядів: 1131

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація