Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Єдиний в Україні сільський центр реабілітації для дітей відвідав Анатолій Олійник Роздрукувати

У селі Гнатків Томашпільського району діє єдиний в Україні Центр реабілітації для дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Довіра», що розташований у сільській місцевості. У ньому щодня вподовж 6 годин перебуває 30 дітей та дорослих віком від 7 до  35 років. Щодня спеціальним автобусом  до центру у Гнатків привозять його відвідувачів з 14 навколишніх сіл. Цьогоріч центру виповнюється 10 років.  І напередодні ювілею дітей відвідав голова Вінницької обласної Ради Анатолій Олійник.

- В Томашпільскому районі 246 дітей з обмеженими можливостями, - говорить Анатолій Дмитрович. – І це гарний приклад, коли район взяв на себе відповідальність за адаптацію у соціумі таких дітей. Адже подібного центру у сільській місцевості немає на теренах України. Приклад дуже вдалий, готові ділитися досвідом та робити усе, аби такі діти та молоді люди почувалися  захищеними.

Разом з Анатолієм Олійником до Центру «Довіра» завітали представники Благодійного фону Петра Порошенка. Знаючи про потребу  у пральній машинці привезли сертифікат на 8000 грн для її купівлі. А ще пообіцяли, як тільки стане трохи тепліше – привезуть усіх дітей на кондитерську фабрику, аби показати, як виготовляють цукерки.

- Анатолій Дмитрович  як батько для нашого закладу, - говорить директор Центру Галина Ушкова. – Адже коли він створювався, тут потрібно було не стільки методики та наукові розробки, а саме душа, аби все зробити по-людськи. І Анатолій Дмитрович усі ці роки допомагає нашому центру.

Наприкінці зустрічі вихованець Центру Михайло Скорук подарував аплікацію з крупи  та бобових «Квіткове розмаїття», яку виготовив 16-річний Олег Скрипник. Також хлопець у інвалідному візку прочитав вірша Тараса Шевченка. Було видно як нелегко цьому хлопчику даються ці слова. Але у нього все вийшло. І такі досягнення вихованців Центру дуже радують.

Повернутись Створено: 17 березня 2016 року, 17:36 Переглядів: 946

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація