Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Євроформат Роздрукувати

Вінниччина проведе власне Євро-2012

Вінницька обласна Рада та Генеральне Консульство Республіки Польща у Вінниці виступили ініціаторами проведення в області низки спортивних заходів, присвячених проведенню в Україні та Польщі Чемпіонату Європи з футболу. Про це домовилися голова обласної Ради Сергій Татусяк та Генеральний Консул Республіки Польща Кшиштоф Свідерек під час зустрічі 17 січня.

Співрозмовники обговорили основні напрями реалізації спільних проектів до Євро-2012. Зокрема, головним та безпрецедентним для Вінниччини має стати турнір молодіжних збірних з футболу України та Польщі, які відбудуться у травні у Вінниці і Тульчині.
– Консульство та особисто пан Свідерек вже заявили про всебічне сприяння проведенню даного турніру. З українського боку всіляку підтримку обіцяв Олег Блохін, іменем якого у Вінниці названа футбольна дитяча школа, – прокоментував Сергій Татусяк.
Голова обласної Ради 18 січня вже провів першу підготовчу нараду з представниками управління фізкультури і спорту облдержадміністрації, спортивних товариств області, обласної Федерації футболу щодо розробки загальної програми заходів, приурочених Євро-2012. Усі ігри й акції планується провести протягом березня-травня, тобто до початку офіційного турніру.
Сергій Татусяк поставив перед чиновниками від спорту завдання охопити футбольною кампанією якомога більше вінничан, починаючи від обласного центру і закінчуючи сільськими територіальними громадами. Самі посадовці мають намір власним прикладом продемонструвати футбольну єдність та спортивний дух регіону. Депутати і держслужбовці Вінниччини планують зіграти у гру мільйонів із польськими колегами.
Крім того під гаслом Євро-2012 на Вінниччині пройдуть Малі олімпійські ігри серед школярів, «театралізований» футбольний чемпіонат (де команди називатимуться певною країною-учасницею Єврочемпіонату), а також по завершенні офіційного турніру вінничани візьмуть участь у ДіаЄвро-2012 (футбол за участю гравців-діабетиків).


 

Повернутись Створено: 19 січня 2012 року, 00:00 Переглядів: 950

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація