Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Обласна Рада створила сім постійних комісій

    Впродовж роботи першої сесії обласної Ради депутати розглянули та прийняли 65 голосами питання про утворення та склад постійних комісій. Постійні комісії є органами Ради та обираються нею на строк її повноважень. Постійні комісії Ради діють відповідно до статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту та н ....

  • Вячеслава Соколового обрано головою обласної Ради 8 скликання

    Під час засідання першої сесії обласної Ради 8 скликання до бюлетеня для таємного голосування з виборів голови обласної Ради були включені кандидатури від політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» Вячеслав Соколовий та від політичної партії «Європейська солідарність» Андрій Гижко. За результатами таємного голосув ....

  • Прийнято новий Регламент обласної Ради 8 скликання

    На першій сесії обласної Ради 8 скликання депутати розглянули та затвердили новий Регламент обласної Ради. Пропозицію щодо нової редакції вніс депутат Володимир Кістіон. Перед присутніми виступив депутат Владислав Скальський. – Новий регламент збільшує частоту проведення сесій – депутатам доведеться працювати більше. Підвищується які ....

Євроінтеграційна діяльність Роздрукувати

Вінниччина – Бретань: нова сторінка в контактах

Голова обласної Ради Сергій Татусяк та голова постійної комісії облради з питань євроінтеграції, міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Олексій Гаврилов повернулися із регіону Бретань Республіки Франція. У складі польської делегації вони брали участь у з’їзді представників місцевого самоврядування Бретані та Великопольського воєводства (Польща), а також у заходах, приурочених 20-літтю співробітництва цих двох регіонів.

Як зауважив Сергій Татусяк, результатом поїздки стало відкриття регіону Бретань у якості потенційного партнера для Вінниччини, а також нові ідеї щодо співпраці з французами.
– Ми вдячні нашим партнерам з Познані, що запросили нас до складу своєї 50-особової делегації, з якою ми їздили в Бретань, а також що познайомили зі своїми партнерами-французами, – сказав голова облради.
Зокрема, розповів С.Татусяк, була зустріч із мером міста Ренн (столиця Бретані), в результаті якої виникла ідея встановити партнерські відносини Ренна та Вінниці. За словами голови, це питання він найближчим часом обговорить із Вінницьким міським головою Володимиром Гройcманом.
Крім того, представники муніципалітетів Бретані зацікавлені у співпраці з Вінниччиною на рівні сільських громад.
– Ми розпочинаємо нову сторінку у контактах з французами. Окрім територіальних громад, ми будемо знайомити між собою громадські організації. Наприклад, наша обласна асоціація органів місцевого самоврядування може активно співпрацювати з подібною організацією у Бретані, – зауважив С.Татусяк.
Він додав, що під час свого виступу на з’їзді презентував французам Вінниччину як «серце України», інветиційно привабливий регіон із унікальними природними ресурсами. Голова наголосив, що вінничани раді будуть бачити гостей із Франції на своїй землі, а відтак запросив головних дійових осіб заходу до Вінниці на День незалежності.
– Головна думка, яку я почув від французів за 3 дні перебування: після Євро-2012 Україна стала ще більш цікавою для Європи. Тому нам потрібно не розпорошити це враження, і на цій хвилі посилити співробітництво з країнами ЄС, – резюмував Сергій Татусяк.

Довідка: У 2011 році громада села Зведенівка Шаргородського району заприятелювала із муніципалітетом Люїтре регіону Бретань (Франція). Співпраця стала можливою завдяки посередництву гміни Пшегодіца Великопольського воєводства (Польща), з якою с.Зведенівка співпрацює вже 10 років.

Повернутись Створено: 16 липня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1052

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація