Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Євроінтеграційна діяльність Роздрукувати

Вінниччина – Бретань: нова сторінка в контактах

Голова обласної Ради Сергій Татусяк та голова постійної комісії облради з питань євроінтеграції, міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Олексій Гаврилов повернулися із регіону Бретань Республіки Франція. У складі польської делегації вони брали участь у з’їзді представників місцевого самоврядування Бретані та Великопольського воєводства (Польща), а також у заходах, приурочених 20-літтю співробітництва цих двох регіонів.

Як зауважив Сергій Татусяк, результатом поїздки стало відкриття регіону Бретань у якості потенційного партнера для Вінниччини, а також нові ідеї щодо співпраці з французами.
– Ми вдячні нашим партнерам з Познані, що запросили нас до складу своєї 50-особової делегації, з якою ми їздили в Бретань, а також що познайомили зі своїми партнерами-французами, – сказав голова облради.
Зокрема, розповів С.Татусяк, була зустріч із мером міста Ренн (столиця Бретані), в результаті якої виникла ідея встановити партнерські відносини Ренна та Вінниці. За словами голови, це питання він найближчим часом обговорить із Вінницьким міським головою Володимиром Гройcманом.
Крім того, представники муніципалітетів Бретані зацікавлені у співпраці з Вінниччиною на рівні сільських громад.
– Ми розпочинаємо нову сторінку у контактах з французами. Окрім територіальних громад, ми будемо знайомити між собою громадські організації. Наприклад, наша обласна асоціація органів місцевого самоврядування може активно співпрацювати з подібною організацією у Бретані, – зауважив С.Татусяк.
Він додав, що під час свого виступу на з’їзді презентував французам Вінниччину як «серце України», інветиційно привабливий регіон із унікальними природними ресурсами. Голова наголосив, що вінничани раді будуть бачити гостей із Франції на своїй землі, а відтак запросив головних дійових осіб заходу до Вінниці на День незалежності.
– Головна думка, яку я почув від французів за 3 дні перебування: після Євро-2012 Україна стала ще більш цікавою для Європи. Тому нам потрібно не розпорошити це враження, і на цій хвилі посилити співробітництво з країнами ЄС, – резюмував Сергій Татусяк.

Довідка: У 2011 році громада села Зведенівка Шаргородського району заприятелювала із муніципалітетом Люїтре регіону Бретань (Франція). Співпраця стала можливою завдяки посередництву гміни Пшегодіца Великопольського воєводства (Польща), з якою с.Зведенівка співпрацює вже 10 років.

Повернутись Створено: 16 липня 2012 року, 00:00 Переглядів: 862

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація