Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Євроінтеграція Роздрукувати

Наступного року Вінниччина матиме своє представництво у Брюсселі

Українська місія при Євросоюзі має намір відкрити представництво Вінницької області в Брюсселі, як першого українського регіону, який презентував себе у Комітеті регіонів ЄС. Про це повідомив Сергій Татусяк під час прес-конференції для місцевих ЗМІ. Як повідомив голова обласної Ради, наразі у Міністерстві закордонних справ узгоджуються процедурні питання, відтак є ймовірність вже наступного року відкрити свій офіс у столиці ЄС.

Для обласного бюджету це не коштуватиме й копійки, оскільки приміщенням безкоштовно взялися допомогти польські партнери, які на сьогодні мають у Брюсселі велику кількість своїх регіональних представництв.
– Відкриття представництва Вінниччини у Брюсселі сприятиме, насамперед, розширенню контактів з країнами ЄС. А це – тісніший і оперативніший зв’язок і безпосередні контакти. Ми прагнемо, щоб програми, які реалізуються в Європі, не пройшли повз нас, адже це додатковий ресурс для розвитку територіальних громад, проведення реформи місцевого самоврядування, реалізації інвестиційних проектів, – зазначив С.Татусяк.
Голова облради повідомив журналістам, що Вінниччина працює у даному напрямі за прикладом Польщі.
– Більшість територіальних громад Польщі мають свої представництва у Брюсселі, якщо не офіси, то робочі кімнати. Ми вже маємо два запрошення від наших колег із Свєнтокшиського та Мазовецького воєводств щодо надання приміщення для вінницького представництва, – інформував Сергій Пилипович.
За його словами, поляки також готові взяти нас себе початкові витрати на утримання представництва області.
Для підсилення міжнародної співпраці в апараті обласної Ради створено відділ міжнародних відносин і промоції, який займатиметься закордонним позиціонуванням Вінниччини.

 

Повернутись Створено: 30 листопада 2011 року, 00:00 Переглядів: 855

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація