Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Євроінтеграція Роздрукувати

Наступного року Вінниччина матиме своє представництво у Брюсселі

Українська місія при Євросоюзі має намір відкрити представництво Вінницької області в Брюсселі, як першого українського регіону, який презентував себе у Комітеті регіонів ЄС. Про це повідомив Сергій Татусяк під час прес-конференції для місцевих ЗМІ. Як повідомив голова обласної Ради, наразі у Міністерстві закордонних справ узгоджуються процедурні питання, відтак є ймовірність вже наступного року відкрити свій офіс у столиці ЄС.

Для обласного бюджету це не коштуватиме й копійки, оскільки приміщенням безкоштовно взялися допомогти польські партнери, які на сьогодні мають у Брюсселі велику кількість своїх регіональних представництв.
– Відкриття представництва Вінниччини у Брюсселі сприятиме, насамперед, розширенню контактів з країнами ЄС. А це – тісніший і оперативніший зв’язок і безпосередні контакти. Ми прагнемо, щоб програми, які реалізуються в Європі, не пройшли повз нас, адже це додатковий ресурс для розвитку територіальних громад, проведення реформи місцевого самоврядування, реалізації інвестиційних проектів, – зазначив С.Татусяк.
Голова облради повідомив журналістам, що Вінниччина працює у даному напрямі за прикладом Польщі.
– Більшість територіальних громад Польщі мають свої представництва у Брюсселі, якщо не офіси, то робочі кімнати. Ми вже маємо два запрошення від наших колег із Свєнтокшиського та Мазовецького воєводств щодо надання приміщення для вінницького представництва, – інформував Сергій Пилипович.
За його словами, поляки також готові взяти нас себе початкові витрати на утримання представництва області.
Для підсилення міжнародної співпраці в апараті обласної Ради створено відділ міжнародних відносин і промоції, який займатиметься закордонним позиціонуванням Вінниччини.

 

Повернутись Створено: 30 листопада 2011 року, 00:00 Переглядів: 886

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація