13 листопада  о 10.00 в приміщенні Чернівецької районної ради (вул. Святомиколаївська, 103/1) заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк проведе особистий прийом громадян

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Євроінтеграція Роздрукувати

У Вінниці проходить сесія Європейського молодіжного парламенту

1-5 березня у Вінниці вперше проводиться Національна сесія ММГО «Європейський молодіжний парламент – Україна». Захід зібрав 100 представників активної молоді із усієї України та ще п’ятнадцяти країн Європи.
Головна тема сесії – «Naturally Connected» («В єднанні з природою»). Національна сесія – це перший з низки проектів на екологічну тематику, що заплановані молодіжним парламентом на 2012 рік.

3 березня привітати учасників сесії прийшли перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський та депутат обласної Ради Сергій Кудлаєнко.
І Кревський наголосив, що Вінниччина активно здійснює євроінтеграційну діяльність та розвиває міжнародне співробітництво. При чому і органи влади, і громадські організації співпрацюють з багатьма структурами і фондами Євросоюзу, в тому числі і в екологічному напрямі.
– Цю роботу із Євроструктурами ми намагаємося здійснювати таким чином, щоб вона була на користь кожній окремій громаді, кожній людині, – підкреслив І.Кревський.
Він поінформував лідерів молодіжного руху про найбільші проекти, які реалізувала Вінниччина в рамках міжнародного співробітництва. Зокрема, це – презентація регіону у Раді Європи та Комітеті регіонів, вступ області до Асамблеї європейських регіонів, входження у єврорегіон «Дністер» тощо.
– Крім того наші територіальні громади мають понад 200 угод про співпрацю із територіальними громадами країн Євросоюзу, – додав перший заступник голови облради.
Ігор Кревський висловив сподівання, що сесія «Європейського молодіжного парламенту – Україна» буде результативною та зробить важливий внесок у вирішення екологічних проблем України та Європи.
– Ми віримо у ваш потенціал, бо за вами майбутнє, – резюмував І.Кревський.

Повернутись Створено: 3 березня 2012 року, 00:00 Переглядів: 748

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація