Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Євроінтеграція Роздрукувати

У Вінниці проходить сесія Європейського молодіжного парламенту

1-5 березня у Вінниці вперше проводиться Національна сесія ММГО «Європейський молодіжний парламент – Україна». Захід зібрав 100 представників активної молоді із усієї України та ще п’ятнадцяти країн Європи.
Головна тема сесії – «Naturally Connected» («В єднанні з природою»). Національна сесія – це перший з низки проектів на екологічну тематику, що заплановані молодіжним парламентом на 2012 рік.

3 березня привітати учасників сесії прийшли перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський та депутат обласної Ради Сергій Кудлаєнко.
І Кревський наголосив, що Вінниччина активно здійснює євроінтеграційну діяльність та розвиває міжнародне співробітництво. При чому і органи влади, і громадські організації співпрацюють з багатьма структурами і фондами Євросоюзу, в тому числі і в екологічному напрямі.
– Цю роботу із Євроструктурами ми намагаємося здійснювати таким чином, щоб вона була на користь кожній окремій громаді, кожній людині, – підкреслив І.Кревський.
Він поінформував лідерів молодіжного руху про найбільші проекти, які реалізувала Вінниччина в рамках міжнародного співробітництва. Зокрема, це – презентація регіону у Раді Європи та Комітеті регіонів, вступ області до Асамблеї європейських регіонів, входження у єврорегіон «Дністер» тощо.
– Крім того наші територіальні громади мають понад 200 угод про співпрацю із територіальними громадами країн Євросоюзу, – додав перший заступник голови облради.
Ігор Кревський висловив сподівання, що сесія «Європейського молодіжного парламенту – Україна» буде результативною та зробить важливий внесок у вирішення екологічних проблем України та Європи.
– Ми віримо у ваш потенціал, бо за вами майбутнє, – резюмував І.Кревський.

Повернутись Створено: 3 березня 2012 року, 00:00 Переглядів: 701

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація