Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Євроінтеграція Роздрукувати

У Вінниці відбувся європейський молодіжний форум

21-22 квітня Вінниця приймала учасників українсько-німецько-польського молодіжного форуму «Be active for Europe» («Будь активним для Європи»). Захід, у якому взяли участь півтори сотні молодіжних лідерів, відбувся за підтримки фонду Петра Порошенка, фонду Конрада Аденауера, Посольства Німеччини в Україні, Посольства Польщі в Україні та польського представництва Фонду Роберта Шумана.

Поспілкуватися із молоддю на форум прибули Надзвичайний та Повноважний Посол Німеччини в України Ганс-Юрген Гамзьот, Директор Фонду Конрада Аденауера в Україні Ніко Ланге, Міністр економічного розвитку і торгівлі України Петро Порошенко, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, заступник голови обласної державної адміністрації Любов Спірідонова, Вінницький міський голова Володимир Гройсман.
Як зауважив Ніко Ланге, Вінниця не випадково обрана для проведення форуму.
– Ми планували, щоб форум пройшов у невеликому місті України, адже справжня євроінтеграція України в ЄС має відбуватись саме з регіонів до центру, а не навпаки», – пояснив представник Фонду Конрада Аденауера.
Відтак протягом 2-х днів молодь з 3-х європейських країн разом з експертами обговорювали нагальні питання європейської інтеграції України, можливості участі української молоді у Європейських програмах, спільну історію трьох країн та будували плани на подальшу співпрацю.
Окрім пленарного засідання, учасники також провели практичні заняття у секціях, на яких можна було почути конкретні практичні поради щодо того, як, наприклад, започаткувати неурядову організацію, отримати доступ до грантових програм, які теми проектів є актуальними.
Форматом спілкування було визначено «давоський» форум, тобто «запитання - відповідь» та їх обговорення. Посол Німеччини в Україні Ганс-Юрґен Гаймзьот зазначив, що в розмовах були порушенні питання, які об’єднують молодь Німеччини, Польщі і України. «Я зрозумів, що наша молодь мислять однаково», - зазначив пан Гаймзьот.
Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський зауважив, що Вінниччина створила сприятливі умови для проведення тут міжнародних молодіжних заходів. Так зовсім недавно, 1-5 березня цього року, у Вінниці вперше проводилася Національна сесія Міжнародної молодіжної громадської організації «Європейський молодіжний парламент – Україна». Захід зібрав 100 представників активної молоді із усієї України та ще 15-ти країн Європи.

 

Повернутись Створено: 23 квітня 2012 року, 00:00 Переглядів: 943

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація