Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Євроінтеграція Роздрукувати

Єврорегіон «Дністер» планує розширення

Єврорегіон «Дністер» незабаром може розширити свою територію: приєднатися до євроорганізації висловила бажання адміністрація району Дубоссари Республіки Молдова. Таке прагнення молдован висловив голова Дубоссарського району Григорій Полічінський під час 5-го засідання Ради Єврорегіону «Дністер», яке відбулося 21 вересня у Ямполі Вінницької області. Очолив засідання голова Ради єврорегіону, голова обласної Ради Сергій Татусяк.
Григорій Полічінський зауважив, що він вперше присутній на робочій зустрічі єврорегіону, але знає про його діяльність заочно.
– Ми схвалюємо діяльність Єврорегіону «Дністер» і підтримуємо її, адже вона відбувається в рамках європейських хартій, – підкреслив голова.
Він додав, що наразі Дубоссари входять до єврорегіону «Сірет-Прут-Дністер», який, у порівняні із сусіднім Єврорегіоном «Дністер», практично бездієвий.
Григорій Полічінський поінформував, що питання про приєднання Дубоссар до «Дністра» їхня районна рада розгляне на сесії найближчими днями.
– Я впевнений, що рішення моїми колегами буде підтримане, адже ми хочемо разом з вами будувати спільний європейський дім, – зауважив Г.Полічінський.
Вітаючи рішення колег з Дубоссарів про приєднання до Єврорегіону «Дністер», Сергій Татусяк зауважив, що кожен союзник для єврорегіону є важливим.
– Ми готові розглянути питання про включення району Дубоссари в єврорегіон «Дністер» вже на наступному засіданні, – повідомив С.Татусяк.

 

 

Повернутись Створено: 22 вересня 2012 року, 00:00 Переглядів: 769

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація