Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Обласна Рада створила сім постійних комісій

    Впродовж роботи першої сесії обласної Ради депутати розглянули та прийняли 65 голосами питання про утворення та склад постійних комісій. Постійні комісії є органами Ради та обираються нею на строк її повноважень. Постійні комісії Ради діють відповідно до статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту та н ....

  • Вячеслава Соколового обрано головою обласної Ради 8 скликання

    Під час засідання першої сесії обласної Ради 8 скликання до бюлетеня для таємного голосування з виборів голови обласної Ради були включені кандидатури від політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» Вячеслав Соколовий та від політичної партії «Європейська солідарність» Андрій Гижко. За результатами таємного голосув ....

  • Прийнято новий Регламент обласної Ради 8 скликання

    На першій сесії обласної Ради 8 скликання депутати розглянули та затвердили новий Регламент обласної Ради. Пропозицію щодо нової редакції вніс депутат Володимир Кістіон. Перед присутніми виступив депутат Владислав Скальський. – Новий регламент збільшує частоту проведення сесій – депутатам доведеться працювати більше. Підвищується які ....

Євроінтеграція Роздрукувати

Єврорегіон «Дністер» планує розширення

Єврорегіон «Дністер» незабаром може розширити свою територію: приєднатися до євроорганізації висловила бажання адміністрація району Дубоссари Республіки Молдова. Таке прагнення молдован висловив голова Дубоссарського району Григорій Полічінський під час 5-го засідання Ради Єврорегіону «Дністер», яке відбулося 21 вересня у Ямполі Вінницької області. Очолив засідання голова Ради єврорегіону, голова обласної Ради Сергій Татусяк.
Григорій Полічінський зауважив, що він вперше присутній на робочій зустрічі єврорегіону, але знає про його діяльність заочно.
– Ми схвалюємо діяльність Єврорегіону «Дністер» і підтримуємо її, адже вона відбувається в рамках європейських хартій, – підкреслив голова.
Він додав, що наразі Дубоссари входять до єврорегіону «Сірет-Прут-Дністер», який, у порівняні із сусіднім Єврорегіоном «Дністер», практично бездієвий.
Григорій Полічінський поінформував, що питання про приєднання Дубоссар до «Дністра» їхня районна рада розгляне на сесії найближчими днями.
– Я впевнений, що рішення моїми колегами буде підтримане, адже ми хочемо разом з вами будувати спільний європейський дім, – зауважив Г.Полічінський.
Вітаючи рішення колег з Дубоссарів про приєднання до Єврорегіону «Дністер», Сергій Татусяк зауважив, що кожен союзник для єврорегіону є важливим.
– Ми готові розглянути питання про включення району Дубоссари в єврорегіон «Дністер» вже на наступному засіданні, – повідомив С.Татусяк.

 

 

Повернутись Створено: 22 вересня 2012 року, 00:00 Переглядів: 916

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація