Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Євроінтеграція Роздрукувати

Перспективи Єврорегіону «Дністер» і Вінниччини обговорювалися в Комітеті Регіонів ЄС

28 січня відбулася зустріч Представника Вінницької області та Єврорегіону «Дністер» О.Мороза з Політичним радником Комітету Регіонів ЄС А.Форнеа (А.Fornea).
Співрозмовницю було поінформовано про міжнародні ініціативи керівництва єврорегіону та області, розбудову договірно-правових відносин з європейськими партнерами, підготовку і відзначення першої річниці Єврорегіону «Дністер» та проведення з цього приводу 28 лютого ц.р. низки заходів.
Окрему увагу було приділено проведенню круглого столу «Єврорегіон як позитивний інструмент реалізації політики транскордонного співробітництва» за участю представників центральних органів влади України і Молдови, Євросоюзу, адміністративно-територіальних одиниць країн ЄС, єврорегіонів та науковців.
В ході розмови порушувалися питання стосовно можливостей використання Єврорегіоном «Дністер» та Вінницькою областю передового європейського досвіду у сфері міжрегіонального, прикордонного та транскордонного співробітництва, розробки проектів відповідно до існуючих вимог тощо.
По закінченню зустрічі відбувся обмін думками з актуальних питань загальноєвропейського процесу.

 

Повернутись Створено: 29 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 826

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація