Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Євроінтеграція Роздрукувати

Сергій Татусяк у Києві взяв участь у дискусії «Україна-ЄС»

12 лютого голова обласної Ради Сергій Татусяк взяв участь у засіданні робочої групи «Регіональний розвиток та політика згуртування» «Національного конвенту України щодо ЄС» на тему «Підтримка політики регіонального розвитку: ініціативи ЄС та можливості для України».

У ході заходу учасники обговорили такі питання:
1. Співробітництво Україна-ЄС у сфері регіонального розвитку: чи відповідає напрацьований потенціал практиці ЄС та інтересам України?
2. Оцінка ефективності державної регіональної політики та можливості її «перезавантаження» в умовах трансформаційних перетворень у ЄС та в Україні.
3. Ініціативи ЄС щодо підтримки формування платформи реалізації політики регіонального розвитку та інституційний потенціал програми «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні».
4. Стимулювання економічного зростання на місцевому рівні – фундамент збалансованого регіонального розвитку в Україні.
Участь у засіданні взяли посадовці міністерств та відомств України, іноземних дипломатичних представництв, провідні вітчизняні та зарубіжні експерти, представники органів місцевого самоврядування і неурядових організацій. Зокрема, з доповідями виступили: заступник Голови Представництва ЄС в Україні Марія Юрікова, директор Національного інституту стратегічних досліджень Андрій Єрмолаєв, Надзвичайний і повноважний Посол Словацької Республіки в Україні Павол Гамжік.

Нагадаємо, проект «Національний Конвент України щодо ЄС» діє в Україні з 2010 року і є засобом підтримки та подальшого розвитку загальнонаціонального обговорення шляхів просування України до Європейського Союзу. Наразі, коли ведуться переговори щодо укладання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС і виконання «Порядку денного асоціації Україна-ЄС», проект є особливо актуальним.

 

 

Повернутись Створено: 12 лютого 2013 року, 00:00 Переглядів: 772

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація