Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Євроінтеграція Роздрукувати

Сергій Татусяк у Києві взяв участь у дискусії «Україна-ЄС»

12 лютого голова обласної Ради Сергій Татусяк взяв участь у засіданні робочої групи «Регіональний розвиток та політика згуртування» «Національного конвенту України щодо ЄС» на тему «Підтримка політики регіонального розвитку: ініціативи ЄС та можливості для України».

У ході заходу учасники обговорили такі питання:
1. Співробітництво Україна-ЄС у сфері регіонального розвитку: чи відповідає напрацьований потенціал практиці ЄС та інтересам України?
2. Оцінка ефективності державної регіональної політики та можливості її «перезавантаження» в умовах трансформаційних перетворень у ЄС та в Україні.
3. Ініціативи ЄС щодо підтримки формування платформи реалізації політики регіонального розвитку та інституційний потенціал програми «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні».
4. Стимулювання економічного зростання на місцевому рівні – фундамент збалансованого регіонального розвитку в Україні.
Участь у засіданні взяли посадовці міністерств та відомств України, іноземних дипломатичних представництв, провідні вітчизняні та зарубіжні експерти, представники органів місцевого самоврядування і неурядових організацій. Зокрема, з доповідями виступили: заступник Голови Представництва ЄС в Україні Марія Юрікова, директор Національного інституту стратегічних досліджень Андрій Єрмолаєв, Надзвичайний і повноважний Посол Словацької Республіки в Україні Павол Гамжік.

Нагадаємо, проект «Національний Конвент України щодо ЄС» діє в Україні з 2010 року і є засобом підтримки та подальшого розвитку загальнонаціонального обговорення шляхів просування України до Європейського Союзу. Наразі, коли ведуться переговори щодо укладання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС і виконання «Порядку денного асоціації Україна-ЄС», проект є особливо актуальним.

 

 

Повернутись Створено: 12 лютого 2013 року, 00:00 Переглядів: 802

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація