Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Євроінтеграція Роздрукувати

Президент України видав указ щодо європейської інтеграції України

12 березня 2013 року Президент України Віктор Янукович підписав Указ «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від «Про невідкладні заходи щодо європейської інтеграції України».

У чотирьох пунктах Указу йдеться про таке:
1. Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 12 березня 2013 року «Про невідкладні заходи щодо європейської інтеграції України» (додається).
2. Секретареві Ради національної безпеки і оборони України забезпечувати узгодженість діяльності центральних органів виконавчої влади у сфері європейської інтеграції України та взаємодію з інституціями Європейського Союзу.
3. Контроль за виконанням рішення Ради національної безпеки і оборони України, введеним у дію цим Указом, покласти на Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.
4. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.
Серед невідкладних заходів, спрямованих на виконання документа, зокрема:
– забезпечення прийняття законодавчих та видання інших нормативно-правових актів, передбачених Планом дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України;
– щомісячне інформування Європейського Союзу про заходи, вжиті Україною з метою забезпечення необхідних умов для підписання у 2013 році Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом;
– опрацювати у тримісячний строк зі стороною ЄС питання стосовно залучення допомоги Європейського Союзу, необхідної для забезпечення імплементації Україною Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом тощо.

Повністю текст указу можна подивитися тут: http://www.president.gov.ua/documents/15520.html

Повернутись Створено: 13 березня 2013 року, 00:00 Переглядів: 821

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація