Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

«Європа у валізі» подорожує Вінниччиною Роздрукувати

З 2007 року в Україні реалізується програма-діалог «Європа у валізі», метою якої є підвищення обізнаності українців щодо Європейського Союзу. Спільний німецько-польсько-український проект започатковано Фондом Конрада Аденауера, Фондом Роберта Боша, Європейською Академією Берліну та Польською Фундацією Роберта Шумана у співпраці з Інститутом Євро-Атлантичного співробітництва.

Представництво Фонду існує у 80 країнах світу, в Україні він працює 20 років. Свою місію вбачає також у інформаційній роботі з бізнесменами, економістами, політиками та навіть релігійними громадами, які ідуть європейським шляхом розвитку.

Формат програми-діалогу включає проведення просвітницької роботи експертами під час зустрічей з українцями як у містах, так і в глибинці. Зазвичай, фахівці працюють групами: молодші експерти – в школах та університетах, старші – у громадах.

3 грудня представники Фонду завітали на Вінниччину для зустрічі зі студентським активом, членами громадських організацій та представниками обласної влади.

– Ми хочемо, щоб українці ділилися з нами своїми думками на тему об’єднання з європейською спільнотою і, зрештою, хочемо мати рівного партнера в перемовинах Україна-ЄС. Адже я переконана: євроінтеграційний рух України – є і буде, – сказала керівник Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні Габріеле Бауман.

Погодився з думкою співрозмовниці голова обласної ради Сергій Татусяк, наголосивши на проєвропейському орієнтирі Вінниччини:

– Наша область чи не найбільше з-поміж інших готова до співпраці з ЄС. У нас чимало напрацювань та спільних проектів з Польщею та Німеччиною. Я вважаю, у нас вдосталь дотичних точок із Фондом Аденауера, зокрема, зближує зацікавленість у роботі з молоддю. Думаю, справді існує обопільний інтерес у партнерстві, – сказав С. Татусяк.

Він додав, що у ході персональної зустрічі з гостями вони домовилися про можливість реалізації спільних проектів, які будуть ефективними як для Вінниччини, так і для країн-учасниць Фонду.

Професор Ханнест Адомейт з Польщі сказав, що українські студенти – учасники проектів Фонду дуже здібні. За успішну реалізацію освітніх проектів щорічно 6-8 з них стають стипендіатами Фонду. Також польський експерт висловив сподівання на якнайшвидше зближення України з євроспільнотою:

– Ми зацікавлені в асоціації України з ЄС. Сподіваюся, що за кілька місяців позитивне рішення буде прийнято і стане справді доленосним для України, – поділився думками представник Фонду.

Зустріч з представниками Фонду відбувалась у форматі дискусійних панелей, спочатку у Вінницькому державному педагогічному університеті, а згодом у сесійній залі обласної Ради. В останній взяли участь чимало представників неурядових організацій Вінниччині, які ділилися власними думками і поглядами на перспективу співпраці Україна-ЄС.

 

Повернутись Створено: 3 грудня 2013 року, 18:13 Переглядів: 936

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація