Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

«Європа у валізі» подорожує Вінниччиною Роздрукувати

З 2007 року в Україні реалізується програма-діалог «Європа у валізі», метою якої є підвищення обізнаності українців щодо Європейського Союзу. Спільний німецько-польсько-український проект започатковано Фондом Конрада Аденауера, Фондом Роберта Боша, Європейською Академією Берліну та Польською Фундацією Роберта Шумана у співпраці з Інститутом Євро-Атлантичного співробітництва.

Представництво Фонду існує у 80 країнах світу, в Україні він працює 20 років. Свою місію вбачає також у інформаційній роботі з бізнесменами, економістами, політиками та навіть релігійними громадами, які ідуть європейським шляхом розвитку.

Формат програми-діалогу включає проведення просвітницької роботи експертами під час зустрічей з українцями як у містах, так і в глибинці. Зазвичай, фахівці працюють групами: молодші експерти – в школах та університетах, старші – у громадах.

3 грудня представники Фонду завітали на Вінниччину для зустрічі зі студентським активом, членами громадських організацій та представниками обласної влади.

– Ми хочемо, щоб українці ділилися з нами своїми думками на тему об’єднання з європейською спільнотою і, зрештою, хочемо мати рівного партнера в перемовинах Україна-ЄС. Адже я переконана: євроінтеграційний рух України – є і буде, – сказала керівник Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні Габріеле Бауман.

Погодився з думкою співрозмовниці голова обласної ради Сергій Татусяк, наголосивши на проєвропейському орієнтирі Вінниччини:

– Наша область чи не найбільше з-поміж інших готова до співпраці з ЄС. У нас чимало напрацювань та спільних проектів з Польщею та Німеччиною. Я вважаю, у нас вдосталь дотичних точок із Фондом Аденауера, зокрема, зближує зацікавленість у роботі з молоддю. Думаю, справді існує обопільний інтерес у партнерстві, – сказав С. Татусяк.

Він додав, що у ході персональної зустрічі з гостями вони домовилися про можливість реалізації спільних проектів, які будуть ефективними як для Вінниччини, так і для країн-учасниць Фонду.

Професор Ханнест Адомейт з Польщі сказав, що українські студенти – учасники проектів Фонду дуже здібні. За успішну реалізацію освітніх проектів щорічно 6-8 з них стають стипендіатами Фонду. Також польський експерт висловив сподівання на якнайшвидше зближення України з євроспільнотою:

– Ми зацікавлені в асоціації України з ЄС. Сподіваюся, що за кілька місяців позитивне рішення буде прийнято і стане справді доленосним для України, – поділився думками представник Фонду.

Зустріч з представниками Фонду відбувалась у форматі дискусійних панелей, спочатку у Вінницькому державному педагогічному університеті, а згодом у сесійній залі обласної Ради. В останній взяли участь чимало представників неурядових організацій Вінниччині, які ділилися власними думками і поглядами на перспективу співпраці Україна-ЄС.

 

Повернутись Створено: 3 грудня 2013 року, 18:13 Переглядів: 968

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація