Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Європейська арена Роздрукувати

Єврорегіон «Дністер» законтактував з єврорегіонами «Мез-Рейн» та «Великим Регіоном»

15 листопада в мерії міста Льєж (Бельгія) відбулося відкриття виставки, присвяченої економічному співробітництву між Україною та Королівством Бельгія. Цей захід було організовано Посольством України в Бельгії, владою Валлонського регіону, мерією міста Льєж за участю Представництва Вінницької області та Єврорегіону «Дністер» при Європейському Союзі.

В рамках заходу було представлено стенд про економічний та гуманітарний потенціал Вінницької області як частини Єврорегіону «Дністер». Стенд відвідали представники ділових кіл та творчої інтелігенції, консульського корпусу, акредитованого у Валлонії, а також української діаспори.
Представники бельгійських компаній «Allaert Nurseries», «Spiromatic» та міжнародного технічного агентства FITA поцікавилися існуючими інвестиційними проектами та умовами діяльності для іноземних компаній, зокрема, інвестиційними гарантіями.
В ході бесіди з заступником директора Кабінету Міністрів-Президента Валлонії Л.Котляр Представник Вінницької області та Єврорегіону «Дністер» при Європейському Союзі О.Мороз поінформував її про підсумки нещодавніх візитів делегації на чолі з Президентом Єврорегіону «Дністер» С.Татусяком до Брюсселя та делегації на чолі з Віце-президентом В.Сеу до Норвегії, а також підписання Угоди про співпрацю між Вінницькою областю та Мазовецьким воєводством (РП).
Відбувся обмін думками щодо перспектив співробітництва Вінницької області і Єврорегіону «Дністер» з Валлонським регіоном Бельгії та його провінціями, що входять до складу Єврорегіону «Мез-Рейн» та «Великого Регіону». О.Мороз наголосив на важливості вивчення досвіду вищезазначених регіональних об’єднань для Єврорегіону «Дністер» та, у цьому зв’язку, налагодження подальших контактів і організації зустрічі на рівні керівників регіонів.

Довідково:
Єврорегіон «Meuse-Rhine» створено у 1976 році. До його складу входять адміністративно-територіальні одиниці Бельгії, Нідерландів та Німеччини. Населення близько 4 млн., територія 11 тис. кв.км., бюджет 144 млн. євро.
«Grande Région» створено у 1960 році. До його складу входять адміністративно-територіальні одиниці Бельгії, Франції, Німеччини та Велике Герцогство Люксембург, а також культурно-мовні спільноти Бельгії. Населення близько 11 млн., територія 65,4 тис. км. кв., бюджет 145 млн. євро.

Повернутись Створено: 16 листопада 2012 року, 00:00 Переглядів: 920

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація