Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Європейська арена Роздрукувати

Єврорегіон «Дністер» законтактував з єврорегіонами «Мез-Рейн» та «Великим Регіоном»

15 листопада в мерії міста Льєж (Бельгія) відбулося відкриття виставки, присвяченої економічному співробітництву між Україною та Королівством Бельгія. Цей захід було організовано Посольством України в Бельгії, владою Валлонського регіону, мерією міста Льєж за участю Представництва Вінницької області та Єврорегіону «Дністер» при Європейському Союзі.

В рамках заходу було представлено стенд про економічний та гуманітарний потенціал Вінницької області як частини Єврорегіону «Дністер». Стенд відвідали представники ділових кіл та творчої інтелігенції, консульського корпусу, акредитованого у Валлонії, а також української діаспори.
Представники бельгійських компаній «Allaert Nurseries», «Spiromatic» та міжнародного технічного агентства FITA поцікавилися існуючими інвестиційними проектами та умовами діяльності для іноземних компаній, зокрема, інвестиційними гарантіями.
В ході бесіди з заступником директора Кабінету Міністрів-Президента Валлонії Л.Котляр Представник Вінницької області та Єврорегіону «Дністер» при Європейському Союзі О.Мороз поінформував її про підсумки нещодавніх візитів делегації на чолі з Президентом Єврорегіону «Дністер» С.Татусяком до Брюсселя та делегації на чолі з Віце-президентом В.Сеу до Норвегії, а також підписання Угоди про співпрацю між Вінницькою областю та Мазовецьким воєводством (РП).
Відбувся обмін думками щодо перспектив співробітництва Вінницької області і Єврорегіону «Дністер» з Валлонським регіоном Бельгії та його провінціями, що входять до складу Єврорегіону «Мез-Рейн» та «Великого Регіону». О.Мороз наголосив на важливості вивчення досвіду вищезазначених регіональних об’єднань для Єврорегіону «Дністер» та, у цьому зв’язку, налагодження подальших контактів і організації зустрічі на рівні керівників регіонів.

Довідково:
Єврорегіон «Meuse-Rhine» створено у 1976 році. До його складу входять адміністративно-територіальні одиниці Бельгії, Нідерландів та Німеччини. Населення близько 4 млн., територія 11 тис. кв.км., бюджет 144 млн. євро.
«Grande Région» створено у 1960 році. До його складу входять адміністративно-територіальні одиниці Бельгії, Франції, Німеччини та Велике Герцогство Люксембург, а також культурно-мовні спільноти Бельгії. Населення близько 11 млн., територія 65,4 тис. км. кв., бюджет 145 млн. євро.

Повернутись Створено: 16 листопада 2012 року, 00:00 Переглядів: 887

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація