Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Європейська підтримка Роздрукувати

DESPRO планує третю фазу на Вінниччині

Швейцарська агенція розвитку і співробітництва планує реалізовувати на Вінниччині третю фазу Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» (DESPRO). Про це 18 квітня у Вінниці повідомили представники агенції на чолі із керівником Департаменту співробітництва з країнами Східної Європи агенції П’єром Маурером та директором DESPRO в Україні Юргом Крістеном.

Делегація перебуватиме на Вінниччині протягом 17-20 квітня та вивчатиме перебіг реалізації DESPRO у Калинівському, Іллінецькому, Тульчинському районах та м.Вінниці.
18 квітня П’єр Маурер та Юрг Крістен зустрілися із першим заступником голови обласної Ради Ігорем Кревським та заступником голови облдержадміністрації Романом Аксельродом. Сторони проаналізували результати першої фази DESPRO на Вінниччині (2007-2009 рр.) та перебіг другої фази, яка наразі триває (2010-2012рр.).
– Протягом першої фази громади Вінниччини отримали 4,5 млн. грн. Друга фаза дозволить реалізувати 10 проектів у трьох районах області на суму 7,2 млн. грн., – зазначив Ігор Кревський.
Крім того, він подякував представникам агенції за можливість реалізації шести додаткових проектів за дольової участі обласного бюджету.
П’єр Маурер підкреслив, що у реалізації проектів їм дуже допомагає підтримка обласної влади та органів влади на місцях.
– Вінницька область є зразком співпраці із Швейцарською агенцією розвитку і співробітництва. Тому ми маємо намір впроваджувати тут третю фазу DESPRO, – зазначив Юрг Крістен.
Окрім традиційних проектів з водопостачання, енергозбереження, репродукції здоров’я та надання публічних послуг, у третій фазі DESPRO планує охопити нову сферу – вдосконалення українського законодавства. З цією пропозицією агенція звернулася до голови обласної Ради С.Татусяка. Швейцарські експерти пропонують свою допомогу у вдосконаленні законів щодо надання адміністративних послуг, реформування місцевого самоврядування і територіального устрою України.
Крім того, агенція зацікавилася окремим напрямом співпраці із Єврорегіоном «Дністер».


Повернутись Створено: 18 квітня 2012 року, 00:00 Переглядів: 901

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація