Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Європейська підтримка Роздрукувати

DESPRO планує третю фазу на Вінниччині

Швейцарська агенція розвитку і співробітництва планує реалізовувати на Вінниччині третю фазу Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» (DESPRO). Про це 18 квітня у Вінниці повідомили представники агенції на чолі із керівником Департаменту співробітництва з країнами Східної Європи агенції П’єром Маурером та директором DESPRO в Україні Юргом Крістеном.

Делегація перебуватиме на Вінниччині протягом 17-20 квітня та вивчатиме перебіг реалізації DESPRO у Калинівському, Іллінецькому, Тульчинському районах та м.Вінниці.
18 квітня П’єр Маурер та Юрг Крістен зустрілися із першим заступником голови обласної Ради Ігорем Кревським та заступником голови облдержадміністрації Романом Аксельродом. Сторони проаналізували результати першої фази DESPRO на Вінниччині (2007-2009 рр.) та перебіг другої фази, яка наразі триває (2010-2012рр.).
– Протягом першої фази громади Вінниччини отримали 4,5 млн. грн. Друга фаза дозволить реалізувати 10 проектів у трьох районах області на суму 7,2 млн. грн., – зазначив Ігор Кревський.
Крім того, він подякував представникам агенції за можливість реалізації шести додаткових проектів за дольової участі обласного бюджету.
П’єр Маурер підкреслив, що у реалізації проектів їм дуже допомагає підтримка обласної влади та органів влади на місцях.
– Вінницька область є зразком співпраці із Швейцарською агенцією розвитку і співробітництва. Тому ми маємо намір впроваджувати тут третю фазу DESPRO, – зазначив Юрг Крістен.
Окрім традиційних проектів з водопостачання, енергозбереження, репродукції здоров’я та надання публічних послуг, у третій фазі DESPRO планує охопити нову сферу – вдосконалення українського законодавства. З цією пропозицією агенція звернулася до голови обласної Ради С.Татусяка. Швейцарські експерти пропонують свою допомогу у вдосконаленні законів щодо надання адміністративних послуг, реформування місцевого самоврядування і територіального устрою України.
Крім того, агенція зацікавилася окремим напрямом співпраці із Єврорегіоном «Дністер».


Повернутись Створено: 18 квітня 2012 року, 00:00 Переглядів: 928

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація