Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Обласна Рада створила сім постійних комісій

    Впродовж роботи першої сесії обласної Ради депутати розглянули та прийняли 65 голосами питання про утворення та склад постійних комісій. Постійні комісії є органами Ради та обираються нею на строк її повноважень. Постійні комісії Ради діють відповідно до статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту та н ....

  • Вячеслава Соколового обрано головою обласної Ради 8 скликання

    Під час засідання першої сесії обласної Ради 8 скликання до бюлетеня для таємного голосування з виборів голови обласної Ради були включені кандидатури від політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» Вячеслав Соколовий та від політичної партії «Європейська солідарність» Андрій Гижко. За результатами таємного голосув ....

  • Прийнято новий Регламент обласної Ради 8 скликання

    На першій сесії обласної Ради 8 скликання депутати розглянули та затвердили новий Регламент обласної Ради. Пропозицію щодо нової редакції вніс депутат Володимир Кістіон. Перед присутніми виступив депутат Владислав Скальський. – Новий регламент збільшує частоту проведення сесій – депутатам доведеться працювати більше. Підвищується які ....

Європейська підтримка Роздрукувати

DESPRO планує третю фазу на Вінниччині

Швейцарська агенція розвитку і співробітництва планує реалізовувати на Вінниччині третю фазу Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» (DESPRO). Про це 18 квітня у Вінниці повідомили представники агенції на чолі із керівником Департаменту співробітництва з країнами Східної Європи агенції П’єром Маурером та директором DESPRO в Україні Юргом Крістеном.

Делегація перебуватиме на Вінниччині протягом 17-20 квітня та вивчатиме перебіг реалізації DESPRO у Калинівському, Іллінецькому, Тульчинському районах та м.Вінниці.
18 квітня П’єр Маурер та Юрг Крістен зустрілися із першим заступником голови обласної Ради Ігорем Кревським та заступником голови облдержадміністрації Романом Аксельродом. Сторони проаналізували результати першої фази DESPRO на Вінниччині (2007-2009 рр.) та перебіг другої фази, яка наразі триває (2010-2012рр.).
– Протягом першої фази громади Вінниччини отримали 4,5 млн. грн. Друга фаза дозволить реалізувати 10 проектів у трьох районах області на суму 7,2 млн. грн., – зазначив Ігор Кревський.
Крім того, він подякував представникам агенції за можливість реалізації шести додаткових проектів за дольової участі обласного бюджету.
П’єр Маурер підкреслив, що у реалізації проектів їм дуже допомагає підтримка обласної влади та органів влади на місцях.
– Вінницька область є зразком співпраці із Швейцарською агенцією розвитку і співробітництва. Тому ми маємо намір впроваджувати тут третю фазу DESPRO, – зазначив Юрг Крістен.
Окрім традиційних проектів з водопостачання, енергозбереження, репродукції здоров’я та надання публічних послуг, у третій фазі DESPRO планує охопити нову сферу – вдосконалення українського законодавства. З цією пропозицією агенція звернулася до голови обласної Ради С.Татусяка. Швейцарські експерти пропонують свою допомогу у вдосконаленні законів щодо надання адміністративних послуг, реформування місцевого самоврядування і територіального устрою України.
Крім того, агенція зацікавилася окремим напрямом співпраці із Єврорегіоном «Дністер».


Повернутись Створено: 18 квітня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1127

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація