Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Європейська співпраця Роздрукувати

Австрія пропонує Вінниччині «тематичну» співпрацю

Один із регіонів Австрії готовий співпрацювати із Вінницькою областю в реалізації конкретних тематичних проектів. Про це повідомив Надзвичайний і Повноважний Посол Австрійської Республіки в Україні Вольф Дітріх Хайм 10 травня під час свого робочого візиту на Вінниччину.

Під час зустрічі з головою обласної Ради Сергієм Татусяком посол підтвердив, що він отримував листа від голови, який стосувався сприяння у пошуку регіону-партнера в Австрії для співпраці з Вінницькою областю.
Вольф Дітріх Хайм наголосив, що він підтримує ініціативу вінницької влади щодо міжрегіонального партнерства з країнами Європи. Втім, дипломат зазначив, що реалізувати подібні контакти між Україною і Австрією нелегко.
– Австрія поділена на 9 регіонів, а Україна на 24, кожен з яких хоче співпрацювати з нашими регіонами. Тому дуже важко знайти партнера для кожного, – зазначив посол.
Сергій Татусяк зауважив, що Вінниччина готова співпрацювати з австрійськими регіонами у будь-якому форматі, який би давав позитивні результати.
– Не обов’язково, що це має бути співпраця між органами влади регіонів двох країн. Ми готові взаємодіяти через громадські організації, соціальні структури. Адже нам потрібно не формальне партнерство, а конкретна робота, – підкреслив голова ОР.
Натомість Вольф Дітріх Хайм повідомив, що один із регіонів Австрії має багаторічну практику співпраці з регіонами інших країн в реалізації конкретних проектів, так званих тематичних.
– Цей регіон успішно реалізував проекти в Білорусі, Росії. Думаю, що йому буде цікава співпраця з Вінниччиною, яка, за нашими спостереженнями, останнім часом демонструє прогрес у багатьох напрямках діяльності, – відзначив австрійський дипломат.
Наостанок посол прийняв запрошення голови обласної Ради щодо своєї участі у Міжнародній науково-практичній конференції «Реформування місцевого самоврядування: національний та міжнародний досвід», яка відбудеться у Вінниці 20 травня.

 

Повернутись Створено: 10 травня 2011 року, 00:00 Переглядів: 799

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація