Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Європейська співпраця Роздрукувати

Австрія пропонує Вінниччині «тематичну» співпрацю

Один із регіонів Австрії готовий співпрацювати із Вінницькою областю в реалізації конкретних тематичних проектів. Про це повідомив Надзвичайний і Повноважний Посол Австрійської Республіки в Україні Вольф Дітріх Хайм 10 травня під час свого робочого візиту на Вінниччину.

Під час зустрічі з головою обласної Ради Сергієм Татусяком посол підтвердив, що він отримував листа від голови, який стосувався сприяння у пошуку регіону-партнера в Австрії для співпраці з Вінницькою областю.
Вольф Дітріх Хайм наголосив, що він підтримує ініціативу вінницької влади щодо міжрегіонального партнерства з країнами Європи. Втім, дипломат зазначив, що реалізувати подібні контакти між Україною і Австрією нелегко.
– Австрія поділена на 9 регіонів, а Україна на 24, кожен з яких хоче співпрацювати з нашими регіонами. Тому дуже важко знайти партнера для кожного, – зазначив посол.
Сергій Татусяк зауважив, що Вінниччина готова співпрацювати з австрійськими регіонами у будь-якому форматі, який би давав позитивні результати.
– Не обов’язково, що це має бути співпраця між органами влади регіонів двох країн. Ми готові взаємодіяти через громадські організації, соціальні структури. Адже нам потрібно не формальне партнерство, а конкретна робота, – підкреслив голова ОР.
Натомість Вольф Дітріх Хайм повідомив, що один із регіонів Австрії має багаторічну практику співпраці з регіонами інших країн в реалізації конкретних проектів, так званих тематичних.
– Цей регіон успішно реалізував проекти в Білорусі, Росії. Думаю, що йому буде цікава співпраця з Вінниччиною, яка, за нашими спостереженнями, останнім часом демонструє прогрес у багатьох напрямках діяльності, – відзначив австрійський дипломат.
Наостанок посол прийняв запрошення голови обласної Ради щодо своєї участі у Міжнародній науково-практичній конференції «Реформування місцевого самоврядування: національний та міжнародний досвід», яка відбудеться у Вінниці 20 травня.

 

Повернутись Створено: 10 травня 2011 року, 00:00 Переглядів: 772

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація