Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Обласна Рада створила сім постійних комісій

    Впродовж роботи першої сесії обласної Ради депутати розглянули та прийняли 65 голосами питання про утворення та склад постійних комісій. Постійні комісії є органами Ради та обираються нею на строк її повноважень. Постійні комісії Ради діють відповідно до статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту та н ....

  • Вячеслава Соколового обрано головою обласної Ради 8 скликання

    Під час засідання першої сесії обласної Ради 8 скликання до бюлетеня для таємного голосування з виборів голови обласної Ради були включені кандидатури від політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» Вячеслав Соколовий та від політичної партії «Європейська солідарність» Андрій Гижко. За результатами таємного голосув ....

  • Прийнято новий Регламент обласної Ради 8 скликання

    На першій сесії обласної Ради 8 скликання депутати розглянули та затвердили новий Регламент обласної Ради. Пропозицію щодо нової редакції вніс депутат Володимир Кістіон. Перед присутніми виступив депутат Владислав Скальський. – Новий регламент збільшує частоту проведення сесій – депутатам доведеться працювати більше. Підвищується які ....

Європейські горизонти співпраці Роздрукувати

Вінниччина і Мазовія готуються до підписання угоди

Вінницька область та Мазовецьке воєводство Республіки Польща підпишуть угоду про співпрацю. Про це повідомив голова обласної Ради Сергій Татусяк під час українсько-польського бізнес-форуму, який відбувся 30 березня у Вінниці.
Вітаючи польських бізнесменів на подільській землі, С.Татусяк зазначив, що на сьогодні Вінниччина активно співпрацює із 10-ма воєводствами Польщі, і особливо цінною для нашої області є 54-річна історія побратимства із Сьвєнтокшиським воєводством.

Голова облради висловив сподівання, що Мазовецьке воєводство так само займе важливе місце у міжнародній діяльності Вінницького регіону.
– Ми домовилися, що підписання угоди між Вінниччиною і Мазовією відбудеться 11 травня цього року у Варшаві. У цей час у Познані відбуватиметься фестиваль «Українська весна», в рамках якого Вінниччина представить свій проект «Вінницький ярмарок», – повідомив С.Татусяк.
Він додав, що двостороння робота над текстом угоди та умовами співпраці тривала майже рік. Адже Мазовецьке воєводство є цікавим та стратегічно важливим регіоном для Вінниччини.
– Мазовецьке воєводство дає 22% загального ВВП Польщі. Це – потужне і багате воєводство, у якого ми можемо багато чому навчитися, – зауважив Сергій Пилипович.
Голова висловив вдячність за особисту підтримку маршалку Мазовецького воєводства Адаму Струзіку, який є «промоутером вінницьких ініціатив» у Євросоюзі.

Сергій Татусяк висловив задоволення з того, що Польща та Вінниччина тісно і результативно співпрацюють не тільки в сфері адміністративних структур, громадських організацій, а й бізнесу.
– Підтвердженням цьому є нинішній бізнес-форум. Бажаю, щоб він завершився конкретними домовленостями та контрактами, – сказав С.Татусяк.
Першим результатом даного міжнародного бізнес-заходу стало підписання угоди про співпрацю між громадською організацією «Клуб ділових людей» (Вінниця) та громадською організацією «Український Центр Бізнесу» (Варшава). Угодою передбачено двостороннє сприяння розвитку бізнесу, обмін досвідом та делегаціями.

Повернутись Створено: 2 квітня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1028

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація