Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Європейські горизонти співпраці Роздрукувати

Вінниччина і Мазовія готуються до підписання угоди

Вінницька область та Мазовецьке воєводство Республіки Польща підпишуть угоду про співпрацю. Про це повідомив голова обласної Ради Сергій Татусяк під час українсько-польського бізнес-форуму, який відбувся 30 березня у Вінниці.
Вітаючи польських бізнесменів на подільській землі, С.Татусяк зазначив, що на сьогодні Вінниччина активно співпрацює із 10-ма воєводствами Польщі, і особливо цінною для нашої області є 54-річна історія побратимства із Сьвєнтокшиським воєводством.

Голова облради висловив сподівання, що Мазовецьке воєводство так само займе важливе місце у міжнародній діяльності Вінницького регіону.
– Ми домовилися, що підписання угоди між Вінниччиною і Мазовією відбудеться 11 травня цього року у Варшаві. У цей час у Познані відбуватиметься фестиваль «Українська весна», в рамках якого Вінниччина представить свій проект «Вінницький ярмарок», – повідомив С.Татусяк.
Він додав, що двостороння робота над текстом угоди та умовами співпраці тривала майже рік. Адже Мазовецьке воєводство є цікавим та стратегічно важливим регіоном для Вінниччини.
– Мазовецьке воєводство дає 22% загального ВВП Польщі. Це – потужне і багате воєводство, у якого ми можемо багато чому навчитися, – зауважив Сергій Пилипович.
Голова висловив вдячність за особисту підтримку маршалку Мазовецького воєводства Адаму Струзіку, який є «промоутером вінницьких ініціатив» у Євросоюзі.

Сергій Татусяк висловив задоволення з того, що Польща та Вінниччина тісно і результативно співпрацюють не тільки в сфері адміністративних структур, громадських організацій, а й бізнесу.
– Підтвердженням цьому є нинішній бізнес-форум. Бажаю, щоб він завершився конкретними домовленостями та контрактами, – сказав С.Татусяк.
Першим результатом даного міжнародного бізнес-заходу стало підписання угоди про співпрацю між громадською організацією «Клуб ділових людей» (Вінниця) та громадською організацією «Український Центр Бізнесу» (Варшава). Угодою передбачено двостороннє сприяння розвитку бізнесу, обмін досвідом та делегаціями.

Повернутись Створено: 2 квітня 2012 року, 00:00 Переглядів: 834

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація