Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Європейські горизонти співпраці Роздрукувати

Вінниччина і Мазовія готуються до підписання угоди

Вінницька область та Мазовецьке воєводство Республіки Польща підпишуть угоду про співпрацю. Про це повідомив голова обласної Ради Сергій Татусяк під час українсько-польського бізнес-форуму, який відбувся 30 березня у Вінниці.
Вітаючи польських бізнесменів на подільській землі, С.Татусяк зазначив, що на сьогодні Вінниччина активно співпрацює із 10-ма воєводствами Польщі, і особливо цінною для нашої області є 54-річна історія побратимства із Сьвєнтокшиським воєводством.

Голова облради висловив сподівання, що Мазовецьке воєводство так само займе важливе місце у міжнародній діяльності Вінницького регіону.
– Ми домовилися, що підписання угоди між Вінниччиною і Мазовією відбудеться 11 травня цього року у Варшаві. У цей час у Познані відбуватиметься фестиваль «Українська весна», в рамках якого Вінниччина представить свій проект «Вінницький ярмарок», – повідомив С.Татусяк.
Він додав, що двостороння робота над текстом угоди та умовами співпраці тривала майже рік. Адже Мазовецьке воєводство є цікавим та стратегічно важливим регіоном для Вінниччини.
– Мазовецьке воєводство дає 22% загального ВВП Польщі. Це – потужне і багате воєводство, у якого ми можемо багато чому навчитися, – зауважив Сергій Пилипович.
Голова висловив вдячність за особисту підтримку маршалку Мазовецького воєводства Адаму Струзіку, який є «промоутером вінницьких ініціатив» у Євросоюзі.

Сергій Татусяк висловив задоволення з того, що Польща та Вінниччина тісно і результативно співпрацюють не тільки в сфері адміністративних структур, громадських організацій, а й бізнесу.
– Підтвердженням цьому є нинішній бізнес-форум. Бажаю, щоб він завершився конкретними домовленостями та контрактами, – сказав С.Татусяк.
Першим результатом даного міжнародного бізнес-заходу стало підписання угоди про співпрацю між громадською організацією «Клуб ділових людей» (Вінниця) та громадською організацією «Український Центр Бізнесу» (Варшава). Угодою передбачено двостороннє сприяння розвитку бізнесу, обмін досвідом та делегаціями.

Повернутись Створено: 2 квітня 2012 року, 00:00 Переглядів: 855

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація