Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Європейські горизонти Роздрукувати

Єврорегіон «Дністер» та EUBAM домовилися про співпрацю

Єврорегіон «Дністер» та Місія Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM) підпишуть протокол про співпрацю. Про це домовилися голова Ради Єврорегіону «Дністер», голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк та експерт з питань стратегічного планування EUBAM Жан Ванакер. Двостороння зустріч відбулася 17 квітня у Вінниці, куди пан Ванакер прибув з робочою поїздкою.

На зустрічі з європейським гостем були також присутні заступник голови облдержадміністрації Григорій Дерун та заступники голови обласної Ради – Ігор Кревський та Юрій Медведєв. С.Татусяк зауважив, що євроінтеграційній діяльності Вінницька область приділяє особливу увагу.
– Роботу у цьому напрямі ми ведемо вже близько 10 років, але особливого розвитку вона набула з приходом у керівництво регіоном нової команди. Тому співпраця із EUBAM – це ще один важливий крок у євроінтеграційному розвитку Вінницької області, – підкреслив Сергій Татусяк
.


Він поінформував гостя про ініціативи, які наразі здійснює Вінницька обласна Рада, облдержадміністрація та громадські організації краю. Це зокрема, реформування місцевого самоврядування, програми з розвитку громадянського суспільства та протидії корупції, формування стратегії розвитку регіону до 2020 року. Однак головною темою діалогу Сергія Татусяка та Жана Ванакера була співпраця Єврорегіону «Дністер» та EUBAM.
Представник Місії зазначив, що їхня організація вже вивчила особливості договору, за яким створено і діє єврорегіон. Відтак, експерти EUBAM бачать можливості якнайширшої співпраці з «Дністром».
– Нас особливо цікавить співпраця у напрямі розвитку інфраструктури пунктів пропуску на українсько-молдовському кордоні, вільна торгівля між цими двома регіонами та позитивні кроки у врегулюванні придністровського конфлікту, – зауважив Жан Ванакер.
Втім, Місія не відкидає гуманітарні проекти, які, за словами європейця, «сприяють комунікації жителів прикордонних територій». Жан Ванакер презентував С.Татусяку програми, у яких може брати участь Єврорегіон «Дністер». Натомість голова єврорегіону запросив EUBAM до проектів, які наразі вже готує єврорегіон. Це, зокрема, презентація «Дністра» у Брюсселі в Комітеті регіонів ЄС (вересень 2012р.), проведення міжнародного економічного форуму за участю членів єврорегіону (жовтень 2012р.), а також спільний захід з українською митною службою.
Наостанок Сергій Татусяк і Жан Ванакер домовилися напрацювати умови протоколу про співпрацю між Єврорегіоном «Дністер» та EUBAM. Крім того гість ознайомився із діяльністю офісу Координаційного центру Єврорегіону «Дністер» у Вінниці, директором якого є начальник відділу міжнародних зв’язків та промоції обласної Ради Володимир Мережко.

Нагадаємо, раніше Місія Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні запропонувала підтримку діяльності Єврорегіону «Дністер». Про це голові Ради єврорегіону, голові Вінницької обласної Ради Сергію Татусяку в особистому листі повідомив Глава Місії EUBAM Удо Буркхолдер.


Повернутись Створено: 17 квітня 2012 року, 00:00 Переглядів: 858

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація