Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Європейські ініціативи Роздрукувати

На Вінниччині стартував другий етап проекту ПРООН

З червня поточного року на Вінниччині стартував другий етап проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», який в Україні реалізує Європейська Комісія та Програма розвитку ООН.
З цієї нагоди 8 липня Вінницька обласна Рада, обласна державна адміністрація та ПРООН підписали угоду про партнерство, яка передбачає консолідацію зусиль для реалізації проекту.

Угода була підписана в рамках проведення регіонального семінару проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Його учасниками стали голови районних рад та адміністрацій, сільські, селищні та міські голови, представники громадських організацій області.
Тристоронній документ підписами скріпили: 1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, 1-й заступник голови облдержадміністрації Іван Мовчан та Міжнародний менеджер проекту ПРООН Джейсінгх Сах.
Ігор Кревський подякував представникам проекту та Єврокомісії за увагу до проблем територіальних громад Вінниччини та фінансову підтримку соціального розвитку територій.
– Окрім того, що проект вирішує нагальні соціальні проблеми сіл, він має ідейний ефект. Після участі у проекті у людей змінюється свідомість, вони перестають бути байдужими до проблем громади. Люди навчаються кооперуватися довкола спільної мети, об’єднувати зусилля, в тому числі й фінансові, – наголосив Ігор Кревський, виступаючи перед учасниками семінару.
Джейсінгх Сах прозвітував про реалізацію 1-го етапу проекту, який тривав на Вінниччині протягом 2008-2011 років. За цей період було реалізовано 41 міні-проект на суму 6 мільйонів 845 тисяч гривень. Відповідно до напрямів роботи програми, кошти вкладалися у енергозберігаючі технології, екологію, охорону здоров’я, ЖКГ та місцевий транспорт.
За словами представників ПРООН усі ці напрями будуть збережені й у другому етапі проекту, за виключенням закупівлі шкільних автобусів та ремонтів закладів культури. Попередній бюджет проекту для області на 2011-14 рр. становить 400 тис. доларів.
Серед новацій другого етапу проекту – напрямок «Підтримка економічних ініціатив громади», залучення до проекту вищих навчальних закладів і центрів підвищення кваліфікації державних службовців.

Повернутись Створено: 8 липня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1048

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація