Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Європейські контакти Роздрукувати

Яський повіт бачить у Вінниччині партнера

 

26-27 січня делегація з Вінницької області за участі начальника відділу зовнішніх зв’язків та промоції обласної Ради Володимира Мережка та голови постійної комісії облради з питань євроінтеграції, міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Олексія Гаврилова перебувала в м.Яси Румунії. Візит відбувся в рамках участі нашого регіону в Програмі прикордонного співробітництва «Румунія – Україна – Республіка Молдова».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вінничани відвідали Яську повітову Раду, де провели зустріч із керівництвом департаменту з проектування та сталого розвитку. Під час зустрічі фахівці департаменту проконсультували українських колег щодо проектів, які ініціюються Вінницькою областю. Також румунські партнери наголосили, що мають бажання подальшої спільної участі з Україною у проектах Європейського Союзу.
Також вінницька делегація зустрілася з президентом Асоціації ділових людей міста Яс Г. Плесу. Сторони обговорили напрями активізації співробітництва між Вінницькою областю та Яським повітом Румунії. Зокрема, щодо налагодження співпраці та встановлення нових контактів з представниками бізнес-кіл обох регіонів.
Румунська сторона також ознайомила вінничан із функціонуванням Яського технологічно-наукового парку «Технополіс». Там В. Мережко мав розмову з Генеральним менеджером парку К.Сербеску, який ґрунтовно проінформував вінницьку делегацію про історію створення та функціонування даного технопарку.
Наостанок вінничани запросили румунських колег до Вінниці на святкування 80-річчя утворення Вінницької області. 

 


Повернутись Створено: 31 січня 2012 року, 00:00 Переглядів: 977

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація