Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Обласна Рада створила сім постійних комісій

    Впродовж роботи першої сесії обласної Ради депутати розглянули та прийняли 65 голосами питання про утворення та склад постійних комісій. Постійні комісії є органами Ради та обираються нею на строк її повноважень. Постійні комісії Ради діють відповідно до статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту та н ....

  • Вячеслава Соколового обрано головою обласної Ради 8 скликання

    Під час засідання першої сесії обласної Ради 8 скликання до бюлетеня для таємного голосування з виборів голови обласної Ради були включені кандидатури від політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» Вячеслав Соколовий та від політичної партії «Європейська солідарність» Андрій Гижко. За результатами таємного голосув ....

  • Прийнято новий Регламент обласної Ради 8 скликання

    На першій сесії обласної Ради 8 скликання депутати розглянули та затвердили новий Регламент обласної Ради. Пропозицію щодо нової редакції вніс депутат Володимир Кістіон. Перед присутніми виступив депутат Владислав Скальський. – Новий регламент збільшує частоту проведення сесій – депутатам доведеться працювати більше. Підвищується які ....

Європейські орієнтири Роздрукувати

 12 вересня: день Вінниччини у Раді Європи

Близько 300 учасників зібрала презентація Вінницької області у будинку Ради Європи у Страсбурзі 12 вересня цього року. З-поміж запрошених – 80 послів та дипломатичних місіонерів різних країн світу, представники європейського бізнесу, громадських організацій.
Відкриття презентації відбулося урочисто – вітальне слово виголосив Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко. Він подякував організаторам та вінницькій делегації на чолі з головою обласної Ради Сергієм Татусяком за професійно організований захід. А також закликав європейських колег «подивитися на Вінниччину як на вікно в Україну».
– Вінниччина популярна в Україні насамперед своїми сільськогосподарськими потужностями та працьовитими людьми. Керівництво області рухається у правильному напрямі, адже майбутнє Європи – це майбутнє регіонів, – зауважив Костянтин Грищенко.


Після промови міністра Сергій Татусяк презентував зібранню інвестиційно-економічний, культурно-туристичний потенціал Вінницької області. По тому відбувся урочистий прийом вінницькою делегацією, де сторони могли спілкуватися та встановлювати ділові контакти.
– Після презентації та спілкування з дипломатами, представниками євроінституцій я відчув імпульс до подальших дій в питанні євроінтеграції. Разом з тим, я зрозумів, які виклики та відповідальність чекають на нас, адже ми заявили про себе у Європарламенті, Раді Європи – інституціях, вище яких не буває, – поділився враженнями під час брифінгу С.Татусяк.
Радник Президента України Марина Ставнійчук зауважила, що іншим регіонам України варто брати приклад з Вінниччини, а саме: щодо промоції себе на євроринку.
– Україна грає консолідуючу роль на теренах колишнього СРСР в плані розвитку демократії. І немалу роль в цьому грають саме регіони, місцеві громади, які набагато тісніше співпрацюють між собою, ніж держави в цілому, – сказала М.Ставнійчук.
Окрім Марини Ставнійчук велику допомогу щодо організації візиту вінничан до Страсбургу надав Постійний представник України при Раді Європи Микола Точицький, котрий родом із Калинівського району Вінниччини. На прийомі він зауважив, що презентацію було нескладно організувати, адже більшу частину роботи зробило керівництво області.
– Тут, у Європі, ми представляємо позицію українського уряду «люди до людей» – тобто, розбудова зовнішнього економічного простору країни через регіони. Основні напрями – це транспорт, торгівля, туризм, – зазначив М.Точицький.
Дипломат також наголосив, що у Конгресі місцевих та регіональних влад Ради Європи найсильніше представництво саме українське. Серед 12-ти нинішніх делегатів є і Вінницький міський голова Володимир Гройсман, відтак Вінниччини представлена і у цій євроструктурі.
– Шлях України в Європу лежить: а) через державну політику; б) через місцеві процеси, такі, які сьогодні продемонструвала Вінниччина, – підкреслив Микола Точицький.

***
Окрім презентації вінницька делегація мала зустріч із керівництвом провінції Ельзас та участь у ярмарку місцевої Торгово-промислової палати, виставкові площі якої займають 10 гектарів. Сторони домовилися про можливість представлення вінницьких товарів на торгових виставках в Ельзасі.

 

 

Повернутись Створено: 19 вересня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1156

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація