Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Європейський досвід Роздрукувати

Сергій Татусяк у Чернівцях знайомиться із Єврорегіоном «Верхній Прут»

Голова обласної Ради Сергій Татусяк перебуває з робочою поїздкою у Чернівецькій області. Основна мета візиту – вивчення практики роботи Єврорегіону «Верхній Прут», до якого входить Чернівеччина й Івано-Франківщина та окремі адміністративно-територіальні одиниці Молдови та Румунії.
У поїздці С.Татусяка супроводжують начальник відділу зовнішніх зв’язків та промоції обласної Ради Володимир Мережко, голова постійної комісії з питань євроінтеграції міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Олексій Гаврилов та заступник ВОО МГО «Україна – Польща – Німеччина» Андрій Кавунець.

2 березня вінничани мали зустріч із першим заступником голови Чернівецької обласної ради Валентином Манілічем. У ході розмови сторони обговорили пропозиції змін до законів та Конституції України, а саме: до розділу «Місцеве самоврядування».
Того ж дня відбулася зустріч із головою Чернівецької обласної державної адміністрації Михайлом Папієвим. З ним Сергій Татусяк та його колеги обговорили діяльність Єврорегіону «Верхній Прут».
Голова Вінницької облради висловив бажання перейняти багаторічний позитивний досвід Чернівців, у зв’язку з тим, що Вінниччина тільки місяць тому стала членом єврорегіону «Дністер».
– Ми налаштовані на оперативну та ефективну роботу в форматі єврорегіону. А для цього нам потрібні знання та досвід, які вже багато років мають інші регіони України. Нещодавно в Івано-Франківську я вивчав діяльність єврорегіону «Карпати», нині знайомимося із «Верхнім Прутом», – зазначив С.Татусяк.
Натомість Михайло Папієв запевнив колег, що чернівчани охоче поділяться своїми напрацюваннями.
– Завдяки функціонуванню єврорегіону «Верхній Прут», тільки минулого року нам вдалося залучити в область на реалізацію найрізноманітніших проектів 14 мільйонів євро, – повідомив М.Папієв.
Вінницька делегація працюватиме у Чернівцях і 3-го березня.

Довідка: Єврорегіон «Верхній прут» було утворено 22 вересня 2000 року в м. Ботошань (Румунія). Засновниками єврорегіону «Верхній Прут» виступили Чернівецька область (Україна), Ботошанський повіт (Румунія), Сучавський повіт (Румунія), Белцький повіт (Республіка Молдова), Єдинецький повіт (Республіка Молдова).
Починаючи з 15 жовтня 2003 р. до складу єврорегіону «Верхній Прут» входять Чернівецька та Івано-Франківська області з боку України, Ботошанський та Сучавський повіти з боку Румунії, Фалештський, Єдинецький, Глоденський, Окницький, Ришканський та Бриченський райони з боку Республіки Молдова. Європейським асоційованим партнером єврорегіону «Верхній Прут» є федеральна земля Карінтія (Австрія).

 

Повернутись Створено: 2 березня 2012 року, 00:00 Переглядів: 849

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація