Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Європейський Молодіжний Парламент-Україна проводить у Вінниці регіональну сесію Роздрукувати

90 студентів та старшокласників віком від 14 до 24 років з України, Естонії, Нідерландів, Португалії, Росії, Румунії, Словаччини, Туреччини, Грузії та Бельгії зібрались 9 квітня у сесійній залі обласної Ради для проведення регіональної сесії Європейського Молодіжного Парламенту. Напередодні молодь обговорювала теми політики, технічних інновацій, соціального захисту та економічного розвитку. У роботі регіональної сесії Європейського Молодіжного парламенту взяв участь голова обласної Ради Анатолій Олійник.

- Саме молодь стала рушійною силою змін в Україні, коли у 2013 році вийшла на Майдан, - звернувся до присутніх Анатолій Дмитрович. – Тому все, що необхідно зробити аби адаптувати своє законодавство та нормативні документи до європейських стандартів, Україна вже три роки робить. І ставши на європейський шлях, я переконаний, що це назавжди.  Важливо, що саме ви, молодь, маєте свою платформу і через свій погляд напрацьовуєте рішення, які передаєте у Європейський парламент. Саме сьогодні до вашої думки щодо майбутнього мають прислухатись і Європарламент, і  всі законодавчі органи країн, які ви представляєте.

Анатолій Олійник ознайомив молодь з роботою найвищого самоврядного органу Вінницької області.

- Сесія розпочалася з побудови команди, спрямованого на швидке знайомство та налагодження ефективних комунікацій між делегатами, – розповідає Президент Регіональної сесії ЄМП Україна у Вінниці Галина Вірт. – Робота у комітетах сприятиме напрацюванню резолюцій, що акумулюватимуть пропозиції та ідеї учасників сесії щодо вирішення нагальних проблем державного та європейського масштабу.

На засіданні Європейського молодіжного парламенту проходять дебати з питань, напрацьованих у комітетах. Завершиться сесія голосуванням за проекти резолюцій під час Генеральної Асамблеї.

Окрім робочих зустрічей у рамках роботи була передбачена культурна програма заходу, яка включала тематичну вечірку, а також екскурсії для гостей. На  заході “Eurovillage” учасники презентували національні страви різних країн та традиційну кухню різних регіонів України.

Робота Молодіжного Європейського Парламенту триватиме у сесійній залі обласної Ради до 19-ї години 9 квітня.

Повернутись Створено: 9 квітня 2017 року, 11:34 Переглядів: 769

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація