Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Європейський орієнтир Роздрукувати

Вінниччина готується до презентації в Швейцарії

Голова обласної Ради Сергій Татусяк домовився із Посольством України в Швейцарській Конфедерації про організацію презентації Вінниччини у Берні.
Презентаційний проект запланований на вересень і передбачає ознайомлення жителів Швейцарії з культурою та інвестиційними можливостями Вінницького регіону.

Зустріч Сергія Татусяка з представниками посольства відбулася під час поїздки голови облради до Берна на засідання Європейської асоціації колишніх Членів Парламентів країн Ради Європи (26-27 травня).
Попередньо презентація Вінниччини запланована до Дня незалежності Швейцарської конфедерації, який відзначається в країні 12 вересня.
– Ми з представниками українського посольства і швейцарською стороною пройшлися по програмі презентації, проговорили напрями контактів – бізнес, влада, культура. Це буде серйозний проект, корисний як вінничанам, так і швейцарцям, – зазначив С.Татусяк.
Голова облради також повідомив, що швейцарська делегація у серпні завітає на Вінниччину для участі у заходах з нагоди 20-ї річниці Незалежності України.
– Приїдуть наші потенційні партнери, представники одного з регіонів Швейцарії, з яким Вінниччина підписуватиме угоду про співпрацю, – поінформував Сергій Пилипович.
Він додав, що є попередня домовленість про підписання угоди про співробітництво між Вінницею та Цюрихом, а також між територіальними громадами двох країн з населенням близько 1 тисячі жителів.
– Я завжди, де буваю за кордоном, веду мову про контакти Вінницької області з регіонами тієї країни, де перебуваю. Так крок за кроком ми досягнемо того, що Вінниччина матиме партнера у кожній країні Європи, – резюмував Сергій Татусяк.

Голова обласної Ради розповів, що цього разу Європейська асоціація колишніх Членів Парламентів країн Ради Європи підняла тему федералізму, довкола якої екс-парламентарі дискутували у ході конференції. Головними доповідями були «Федералізм та демократія: швейцарські засоби пристосування до різноманітності», «Пряма демократія, як інструмент сучасної демократії».

Для довідки: Сергій Татусяк обраний членом Бюро Європейської Асоціації колишніх парламентарів держав - членів ради Європи та Європейського Союзу 14 березня 2008 року. Бюро збирає засідання кілька разів на рік, піднімаючи на порядку денному теми міжнародної безпеки, державотворення, демократії, національної толерантності тощо.

Повернутись Створено: 30 травня 2011 року, 00:00 Переглядів: 889

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація