Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Обласна Рада створила сім постійних комісій

    Впродовж роботи першої сесії обласної Ради депутати розглянули та прийняли 65 голосами питання про утворення та склад постійних комісій. Постійні комісії є органами Ради та обираються нею на строк її повноважень. Постійні комісії Ради діють відповідно до статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту та н ....

  • Вячеслава Соколового обрано головою обласної Ради 8 скликання

    Під час засідання першої сесії обласної Ради 8 скликання до бюлетеня для таємного голосування з виборів голови обласної Ради були включені кандидатури від політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» Вячеслав Соколовий та від політичної партії «Європейська солідарність» Андрій Гижко. За результатами таємного голосув ....

  • Прийнято новий Регламент обласної Ради 8 скликання

    На першій сесії обласної Ради 8 скликання депутати розглянули та затвердили новий Регламент обласної Ради. Пропозицію щодо нової редакції вніс депутат Володимир Кістіон. Перед присутніми виступив депутат Владислав Скальський. – Новий регламент збільшує частоту проведення сесій – депутатам доведеться працювати більше. Підвищується які ....

Європейський орієнтир Роздрукувати

Вінниччина готується до презентації в Швейцарії

Голова обласної Ради Сергій Татусяк домовився із Посольством України в Швейцарській Конфедерації про організацію презентації Вінниччини у Берні.
Презентаційний проект запланований на вересень і передбачає ознайомлення жителів Швейцарії з культурою та інвестиційними можливостями Вінницького регіону.

Зустріч Сергія Татусяка з представниками посольства відбулася під час поїздки голови облради до Берна на засідання Європейської асоціації колишніх Членів Парламентів країн Ради Європи (26-27 травня).
Попередньо презентація Вінниччини запланована до Дня незалежності Швейцарської конфедерації, який відзначається в країні 12 вересня.
– Ми з представниками українського посольства і швейцарською стороною пройшлися по програмі презентації, проговорили напрями контактів – бізнес, влада, культура. Це буде серйозний проект, корисний як вінничанам, так і швейцарцям, – зазначив С.Татусяк.
Голова облради також повідомив, що швейцарська делегація у серпні завітає на Вінниччину для участі у заходах з нагоди 20-ї річниці Незалежності України.
– Приїдуть наші потенційні партнери, представники одного з регіонів Швейцарії, з яким Вінниччина підписуватиме угоду про співпрацю, – поінформував Сергій Пилипович.
Він додав, що є попередня домовленість про підписання угоди про співробітництво між Вінницею та Цюрихом, а також між територіальними громадами двох країн з населенням близько 1 тисячі жителів.
– Я завжди, де буваю за кордоном, веду мову про контакти Вінницької області з регіонами тієї країни, де перебуваю. Так крок за кроком ми досягнемо того, що Вінниччина матиме партнера у кожній країні Європи, – резюмував Сергій Татусяк.

Голова обласної Ради розповів, що цього разу Європейська асоціація колишніх Членів Парламентів країн Ради Європи підняла тему федералізму, довкола якої екс-парламентарі дискутували у ході конференції. Головними доповідями були «Федералізм та демократія: швейцарські засоби пристосування до різноманітності», «Пряма демократія, як інструмент сучасної демократії».

Для довідки: Сергій Татусяк обраний членом Бюро Європейської Асоціації колишніх парламентарів держав - членів ради Європи та Європейського Союзу 14 березня 2008 року. Бюро збирає засідання кілька разів на рік, піднімаючи на порядку денному теми міжнародної безпеки, державотворення, демократії, національної толерантності тощо.

Повернутись Створено: 30 травня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1075

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація