Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Європейський простір Роздрукувати

Участь представника Вінниччини у конференції «I am Roma: changing mindsets»

29 січня у Брюсселі в офісі Комітету Регіонів ЄС відбулася європейська конференція «I am Roma: changing mindsets», в якій взяв участь Представник Єврорегіону «Дністер» та Вінницької області О.Мороз. Захід було присвячено обговоренню проблем щодо подолання існуючих у суспільстві негативних стереотипів щодо ромів.
З відповідними доповідями виступили представники Єврокомісії та наукових кіл, а представники муніципалітетів Тімішоаре (Румунія), Геракліона (Греція) та Сітри (Португалія) розповіли про проведені ними заходи щодо підвищення соціально-економічного статусу й інтеграції до суспільства ромської меншини.
В рамках заходу відбулася бесіда О.Мороза з модератором та головним організатором конференції, директором «Local Urban Development European Network» д-ром А.Саадом. В ході розмови порушувалися питання щодо можливостей участі місцевих органів самоврядування Єврорегіону «Дністер» в європейських проектах з вищезазначеної проблематики. На цю ж тему відбувся обмін думками з представниками та функціонерами Єврокомісії, Європарламенту та наукових кіл.

 

Повернутись Створено: 29 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 894

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація