Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Європейському Союзу – 20 років! Роздрукувати

Європейському Союзу виповнилося 20 років. Саме 1 листопада 1993 в силу вступив так званий Маастрихський договір, який заклав основи існування Єдиної Європи в тому вигляді, в якому ми знаємо її сьогодні.

За 20 років нове об'єднання, створене на базі вже існуючих коаліцій, значно розширилося і серйозно збільшило не тільки свої території, а й економічну міць. Крім відкриття економічних кордонів, були зняті візові та валютні обмеження, завдяки єдиній грошовій одиниці. Зміни поки торкнулися не всіх країн, що входять в Союз.

Сьогодні в Євросоюз входять 28 країн. Останньою до альянсу приєдналася Хорватія. У жовтні в Брюсселі був офіційно представлений план розвитку Союзу, який фактично являється проектом з об'єднання всіх країн континенту.

Довідково: де-факто столицею Європейського Союзу є Брюссель. Загальний валовий внутрішній продукт Європейського Союзу становить більше 17,5 трлн. $. (1-ше місце в світі).

Європейський Союз є повноправним членом Організації Об'єднаних Націй, Світової організації торгівлі та має представництва у «Великій Вісімці» та «Великій двадцятці».

 

Повернутись Створено: 1 листопада 2013 року, 17:33 Переглядів: 1506

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація