Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Європейському Союзу – 20 років! Роздрукувати

Європейському Союзу виповнилося 20 років. Саме 1 листопада 1993 в силу вступив так званий Маастрихський договір, який заклав основи існування Єдиної Європи в тому вигляді, в якому ми знаємо її сьогодні.

За 20 років нове об'єднання, створене на базі вже існуючих коаліцій, значно розширилося і серйозно збільшило не тільки свої території, а й економічну міць. Крім відкриття економічних кордонів, були зняті візові та валютні обмеження, завдяки єдиній грошовій одиниці. Зміни поки торкнулися не всіх країн, що входять в Союз.

Сьогодні в Євросоюз входять 28 країн. Останньою до альянсу приєдналася Хорватія. У жовтні в Брюсселі був офіційно представлений план розвитку Союзу, який фактично являється проектом з об'єднання всіх країн континенту.

Довідково: де-факто столицею Європейського Союзу є Брюссель. Загальний валовий внутрішній продукт Європейського Союзу становить більше 17,5 трлн. $. (1-ше місце в світі).

Європейський Союз є повноправним членом Організації Об'єднаних Націй, Світової організації торгівлі та має представництва у «Великій Вісімці» та «Великій двадцятці».

 

Повернутись Створено: 1 листопада 2013 року, 17:33 Переглядів: 1561

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація