Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Європроект Роздрукувати

Триває підготовка презентації Єврорегіону «Дністер» у Брюсселі

Триває активна підготовка презентації Єврорегіону «Дністер» у Брюсселі, яка відбудеться 10-13 жовтня. Організаційно-робочі моменти заходу обговорили члени Ради єврорегіону під час 5-го засідання у м.Ямполі 21 вересня.

Як повідомив директор Координаційного центру Володимир Мережко, на сьогодні вже розроблені поліграфічні матеріали, як-то: журнал «Єврорегіон «Дністер» (він стане офіційним виданням організації і випускатиметься щоквартально), буклети, флаєри, банери тощо. Вся ця продукція рекламує Єврорегіон «Дністер» і буде представляти його у Брюсселі. Крім того, організатори виготовили слайд-презентацію, яка демонструватиме економічний, природний, туристичний потенціал єврорегіону європейській спільноті.
У підготовці презентації беруть участь і партнери Єврорегіону «Дністер» – Місія Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM), Міжнародний центр демократичних трансформацій (ICDT) та Інститут стабільного розвитку (ISD).
Голова Ради Єврорегіону «Дністер», голова обласної Ради Сергій Татусяк наголосив, що презентація у Брюсселі дасть єврорегіону новий поштовх для розвитку.
– Наша презентація буде розіслана всім членам Комітету регіонів Євросоюзу, а це на сьогодні понад 300 регіонів. Всі вони ознайомляться із діяльністю Єврорегіону «Дністер» і зроблять свої висновки щодо співпраці з нами, – зауважив С.Татусяк.
Віце-голова Ради Єврорегіону «Дністер» Віктор Сеу запропонував під час перебування у Брюсселі порушити перед відповідними інституціями ЄС питання спорудження очисних споруд у населених пунктах на обох берегах Дністра.

 

 

Повернутись Створено: 24 вересня 2012 року, 00:00 Переглядів: 882

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація