Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Європростір Роздрукувати

Виступ 
голови обласної Ради Татусяка С.П.
з нагоди 20-річчя співпраці регіонів Бретань (Франція) 
а Великопольського воєводства (Польща),
місто Ренн, 13 липня 2012 року

Вельмишановні організатори французько-польського форуму! Високоповажні гості, дорогі друзі, колеги й побратими!

Від імені Вінницької обласної Ради дозвольте щиро подякувати за можливість участі у такому поважному заході! 
Окрема подяка за запрошення та сприяння у візиті Почесному Консулу Республіки Польща, Голові Товариства Бретань-Польща Мішелю Доріну і директору Великопольського Центру освіти і курсів самоврядування Мачею Козіку.

Дорогі друзі! Насамперед прийміть щирі вітання з 20-ю річницею конструктивного партнерства між Бретанню та Польщею. 
Нам в Україні відомо, наскільки ефективною та корисною для Польщі є співпраця з Францією. Сьогодні Україна проходить такий самий шлях із Польщею. 
Я почув багато спогадів від людей, які розпочинали французько-польські контакти. З трепетом в душі вони говорили про щирість в стосунках, а також про те, що це був фундамент у демократичних перетвореннях Польщі.
Як наслідок, вже 8 років Польща – член Європейського Союзу. І дуже приємно, що вона активним політичним гравцем у Євросоюзі. Я акцентую на цьому увагу, тому що й Україна визначила свій єдиний зовнішньополітичний курс – це євроінтеграція. Цього вимагає і народ України, і це є програмою дій Президента держави.

Шановне зібрання! 
У серпні цього року минає 6 років співпраці Великопольського Центру освіти і курсів самоврядування та Міжнародного товариства «Україна-Польща-Німеччина». За роки цієї співпраці проведена велика змістовна просвітницька робота, вивчення досвіду реформи місцевого самоврядування, децентралізації влади, реформ охорони здоров’я, освіти, розбудови громадянського суспільства. Разом ми провели десятки конференцій, круглих столів, бізнес-проектів, спортивних та культурно-мистецьких заходів.
На сьогодні Вінниччина має близько 220 угод про співпрацю з адміністративно-територіальними одиницями Польщі. Це, великою мірою, завдяки ВЦОіКС і персонально Мачею Козіку. 
Що ж до французьких колег, то два роки тому делегація з Бретані разом з польськими друзями побували у нас на Вінниччині. Думаю, вони переконалися, що українці люблять і поважають французів так само, як і поляків. Про це каже і відома приказка – «друг мого друга – мій друг». Думаю, у нашому сьогоднішньому форматі – це особливо актуально. 
Тут виступаючі часто згадували «Будинок Бретань» - представництво Бретанського регіону у Познані, його роль у співпраці регіонів. Зі свого боку (якщо буде на те ваша воля) я пропоную відкрити філію будинку у Вінниці. 
Адже Вінниччина – це серце України. Це край, багатий природними ресурсами, найродючішими ґрунтами. Вінниччина – лідер в державі за врожаями зернових культур, за виробництвом цукру, надоями молока. Тут привабливий інвестиційний клімат. 
Але головне наше багатство – це наші люди: гостинні, щирі, працьовиті. Вони завжди відкриті до спілкування і чекають своїх побратимів в гості. 
Тому запрошую всіх сердечно на Вінниччину! 
Наостанок дозвольте ще раз подякувати за можливість бути тут разом з вами. Бажаю вам і вашим родинам здоров’я, щастя і достатку. Хай береже нас Бог!

Створено: 18 червня 2013 року, 11:12 Переглядів: 939

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація