Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Європростір Роздрукувати

Виступ 
голови обласної Ради Татусяка С.П.
з нагоди 20-річчя співпраці регіонів Бретань (Франція) 
а Великопольського воєводства (Польща),
місто Ренн, 13 липня 2012 року

Вельмишановні організатори французько-польського форуму! Високоповажні гості, дорогі друзі, колеги й побратими!

Від імені Вінницької обласної Ради дозвольте щиро подякувати за можливість участі у такому поважному заході! 
Окрема подяка за запрошення та сприяння у візиті Почесному Консулу Республіки Польща, Голові Товариства Бретань-Польща Мішелю Доріну і директору Великопольського Центру освіти і курсів самоврядування Мачею Козіку.

Дорогі друзі! Насамперед прийміть щирі вітання з 20-ю річницею конструктивного партнерства між Бретанню та Польщею. 
Нам в Україні відомо, наскільки ефективною та корисною для Польщі є співпраця з Францією. Сьогодні Україна проходить такий самий шлях із Польщею. 
Я почув багато спогадів від людей, які розпочинали французько-польські контакти. З трепетом в душі вони говорили про щирість в стосунках, а також про те, що це був фундамент у демократичних перетвореннях Польщі.
Як наслідок, вже 8 років Польща – член Європейського Союзу. І дуже приємно, що вона активним політичним гравцем у Євросоюзі. Я акцентую на цьому увагу, тому що й Україна визначила свій єдиний зовнішньополітичний курс – це євроінтеграція. Цього вимагає і народ України, і це є програмою дій Президента держави.

Шановне зібрання! 
У серпні цього року минає 6 років співпраці Великопольського Центру освіти і курсів самоврядування та Міжнародного товариства «Україна-Польща-Німеччина». За роки цієї співпраці проведена велика змістовна просвітницька робота, вивчення досвіду реформи місцевого самоврядування, децентралізації влади, реформ охорони здоров’я, освіти, розбудови громадянського суспільства. Разом ми провели десятки конференцій, круглих столів, бізнес-проектів, спортивних та культурно-мистецьких заходів.
На сьогодні Вінниччина має близько 220 угод про співпрацю з адміністративно-територіальними одиницями Польщі. Це, великою мірою, завдяки ВЦОіКС і персонально Мачею Козіку. 
Що ж до французьких колег, то два роки тому делегація з Бретані разом з польськими друзями побували у нас на Вінниччині. Думаю, вони переконалися, що українці люблять і поважають французів так само, як і поляків. Про це каже і відома приказка – «друг мого друга – мій друг». Думаю, у нашому сьогоднішньому форматі – це особливо актуально. 
Тут виступаючі часто згадували «Будинок Бретань» - представництво Бретанського регіону у Познані, його роль у співпраці регіонів. Зі свого боку (якщо буде на те ваша воля) я пропоную відкрити філію будинку у Вінниці. 
Адже Вінниччина – це серце України. Це край, багатий природними ресурсами, найродючішими ґрунтами. Вінниччина – лідер в державі за врожаями зернових культур, за виробництвом цукру, надоями молока. Тут привабливий інвестиційний клімат. 
Але головне наше багатство – це наші люди: гостинні, щирі, працьовиті. Вони завжди відкриті до спілкування і чекають своїх побратимів в гості. 
Тому запрошую всіх сердечно на Вінниччину! 
Наостанок дозвольте ще раз подякувати за можливість бути тут разом з вами. Бажаю вам і вашим родинам здоров’я, щастя і достатку. Хай береже нас Бог!

Створено: 18 червня 2013 року, 11:12 Переглядів: 965

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація