Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Обласна Рада створила сім постійних комісій

    Впродовж роботи першої сесії обласної Ради депутати розглянули та прийняли 65 голосами питання про утворення та склад постійних комісій. Постійні комісії є органами Ради та обираються нею на строк її повноважень. Постійні комісії Ради діють відповідно до статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту та н ....

  • Вячеслава Соколового обрано головою обласної Ради 8 скликання

    Під час засідання першої сесії обласної Ради 8 скликання до бюлетеня для таємного голосування з виборів голови обласної Ради були включені кандидатури від політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» Вячеслав Соколовий та від політичної партії «Європейська солідарність» Андрій Гижко. За результатами таємного голосув ....

  • Прийнято новий Регламент обласної Ради 8 скликання

    На першій сесії обласної Ради 8 скликання депутати розглянули та затвердили новий Регламент обласної Ради. Пропозицію щодо нової редакції вніс депутат Володимир Кістіон. Перед присутніми виступив депутат Владислав Скальський. – Новий регламент збільшує частоту проведення сесій – депутатам доведеться працювати більше. Підвищується які ....

Європростір Роздрукувати

Виступ 
голови обласної Ради Татусяка С.П.
з нагоди 20-річчя співпраці регіонів Бретань (Франція) 
а Великопольського воєводства (Польща),
місто Ренн, 13 липня 2012 року

Вельмишановні організатори французько-польського форуму! Високоповажні гості, дорогі друзі, колеги й побратими!

Від імені Вінницької обласної Ради дозвольте щиро подякувати за можливість участі у такому поважному заході! 
Окрема подяка за запрошення та сприяння у візиті Почесному Консулу Республіки Польща, Голові Товариства Бретань-Польща Мішелю Доріну і директору Великопольського Центру освіти і курсів самоврядування Мачею Козіку.

Дорогі друзі! Насамперед прийміть щирі вітання з 20-ю річницею конструктивного партнерства між Бретанню та Польщею. 
Нам в Україні відомо, наскільки ефективною та корисною для Польщі є співпраця з Францією. Сьогодні Україна проходить такий самий шлях із Польщею. 
Я почув багато спогадів від людей, які розпочинали французько-польські контакти. З трепетом в душі вони говорили про щирість в стосунках, а також про те, що це був фундамент у демократичних перетвореннях Польщі.
Як наслідок, вже 8 років Польща – член Європейського Союзу. І дуже приємно, що вона активним політичним гравцем у Євросоюзі. Я акцентую на цьому увагу, тому що й Україна визначила свій єдиний зовнішньополітичний курс – це євроінтеграція. Цього вимагає і народ України, і це є програмою дій Президента держави.

Шановне зібрання! 
У серпні цього року минає 6 років співпраці Великопольського Центру освіти і курсів самоврядування та Міжнародного товариства «Україна-Польща-Німеччина». За роки цієї співпраці проведена велика змістовна просвітницька робота, вивчення досвіду реформи місцевого самоврядування, децентралізації влади, реформ охорони здоров’я, освіти, розбудови громадянського суспільства. Разом ми провели десятки конференцій, круглих столів, бізнес-проектів, спортивних та культурно-мистецьких заходів.
На сьогодні Вінниччина має близько 220 угод про співпрацю з адміністративно-територіальними одиницями Польщі. Це, великою мірою, завдяки ВЦОіКС і персонально Мачею Козіку. 
Що ж до французьких колег, то два роки тому делегація з Бретані разом з польськими друзями побували у нас на Вінниччині. Думаю, вони переконалися, що українці люблять і поважають французів так само, як і поляків. Про це каже і відома приказка – «друг мого друга – мій друг». Думаю, у нашому сьогоднішньому форматі – це особливо актуально. 
Тут виступаючі часто згадували «Будинок Бретань» - представництво Бретанського регіону у Познані, його роль у співпраці регіонів. Зі свого боку (якщо буде на те ваша воля) я пропоную відкрити філію будинку у Вінниці. 
Адже Вінниччина – це серце України. Це край, багатий природними ресурсами, найродючішими ґрунтами. Вінниччина – лідер в державі за врожаями зернових культур, за виробництвом цукру, надоями молока. Тут привабливий інвестиційний клімат. 
Але головне наше багатство – це наші люди: гостинні, щирі, працьовиті. Вони завжди відкриті до спілкування і чекають своїх побратимів в гості. 
Тому запрошую всіх сердечно на Вінниччину! 
Наостанок дозвольте ще раз подякувати за можливість бути тут разом з вами. Бажаю вам і вашим родинам здоров’я, щастя і достатку. Хай береже нас Бог!

Створено: 18 червня 2013 року, 11:12 Переглядів: 1166

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація