Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Єврорегіон «Дністер» отримав чергові 3 грантові проекти Роздрукувати

Єврорегіон «Дністер» спільно з 3 громадами Вінницької області, а саме Комунарівка, Дружелюбівка (Калинівський район), Вівсяники ( Козятинський район) були обрані переможцями конкурсу мікрогрантів «Відновлений колодязь - міцне суспільство».

23 червня на засіданні Ради експертів визначили кращі проекти ініціативних груп Хмельницької та Вінницької областей. Переможці відновлять або збудують криницю у своєму селі за підтримки БФ «Зміцнення громад» та Фонду «Монстанто».

Рішенням Ради переможцями стали громади 10 сіл з Хмельницької області та 8 – з Вінницької. На думку комісії, представники саме цих сіл створили проекти, які найбільше відповідали вимогам. Аргументованість та обґрунтування актуальності проблеми, чітка мета та завдання – саме цим вирізняються проекти переможців.

– У команд, що перемогли, є чітке бачення результатів реалізації проекту. Для цього вони залучили широке коло мешканців територіальної громади: активістів села, учнівську молодь, краєзнавців, експертів із визначення якості води, волонтерів, діяльність яких продовжиться під час відновлення та будівництва криниць. Зазначених 18 проектів творчо оформлено, є цікаві додатки у вигляді учнівських малюнків, поробок, фотоматеріалів, змодельованих криниць, – розповідає Тетяна Василик, директор БФ «Зміцнення громад».

На переможців чекають освітні тренінги, семінари та, врешті, кропітка праця над облаштуванням криниць. Головним же виграшем для них стало згуртування громади та усвідомлення власної сили у вирішенні будь-яких проблем.

Повернутись Створено: 1 липня 2014 року, 09:57 Переглядів: 863

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація