Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Обласна Рада створила сім постійних комісій

    Впродовж роботи першої сесії обласної Ради депутати розглянули та прийняли 65 голосами питання про утворення та склад постійних комісій. Постійні комісії є органами Ради та обираються нею на строк її повноважень. Постійні комісії Ради діють відповідно до статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту та н ....

  • Вячеслава Соколового обрано головою обласної Ради 8 скликання

    Під час засідання першої сесії обласної Ради 8 скликання до бюлетеня для таємного голосування з виборів голови обласної Ради були включені кандидатури від політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» Вячеслав Соколовий та від політичної партії «Європейська солідарність» Андрій Гижко. За результатами таємного голосув ....

  • Прийнято новий Регламент обласної Ради 8 скликання

    На першій сесії обласної Ради 8 скликання депутати розглянули та затвердили новий Регламент обласної Ради. Пропозицію щодо нової редакції вніс депутат Володимир Кістіон. Перед присутніми виступив депутат Владислав Скальський. – Новий регламент збільшує частоту проведення сесій – депутатам доведеться працювати більше. Підвищується які ....

Єврорегіон «Дністер» отримав чергові 3 грантові проекти Роздрукувати

Єврорегіон «Дністер» спільно з 3 громадами Вінницької області, а саме Комунарівка, Дружелюбівка (Калинівський район), Вівсяники ( Козятинський район) були обрані переможцями конкурсу мікрогрантів «Відновлений колодязь - міцне суспільство».

23 червня на засіданні Ради експертів визначили кращі проекти ініціативних груп Хмельницької та Вінницької областей. Переможці відновлять або збудують криницю у своєму селі за підтримки БФ «Зміцнення громад» та Фонду «Монстанто».

Рішенням Ради переможцями стали громади 10 сіл з Хмельницької області та 8 – з Вінницької. На думку комісії, представники саме цих сіл створили проекти, які найбільше відповідали вимогам. Аргументованість та обґрунтування актуальності проблеми, чітка мета та завдання – саме цим вирізняються проекти переможців.

– У команд, що перемогли, є чітке бачення результатів реалізації проекту. Для цього вони залучили широке коло мешканців територіальної громади: активістів села, учнівську молодь, краєзнавців, експертів із визначення якості води, волонтерів, діяльність яких продовжиться під час відновлення та будівництва криниць. Зазначених 18 проектів творчо оформлено, є цікаві додатки у вигляді учнівських малюнків, поробок, фотоматеріалів, змодельованих криниць, – розповідає Тетяна Василик, директор БФ «Зміцнення громад».

На переможців чекають освітні тренінги, семінари та, врешті, кропітка праця над облаштуванням криниць. Головним же виграшем для них стало згуртування громади та усвідомлення власної сили у вирішенні будь-яких проблем.

Повернутись Створено: 1 липня 2014 року, 09:57 Переглядів: 1018

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація