Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Єврорегіон «Дністер» переймає кращі практики Єврорегіону «Pro Europa Viadrina» Роздрукувати

У рамках проекту «Спільні зусилля з міграції та реінтеграції в Єврорегіонах «Дністер» і «Pro Europa Viadrina», з 28 жовтня по 3 листопада поточного року відбуватиметься навчальна поїздка до Польщі та Німеччини вінницької делегації. Її очолює директор Координаційного центру Єврорегіону «Дністер», начальник відділу міжнародної діяльності та промоції обласної Ради Володимир Мережко.

В число делегації також входять представники Єврорегіону «Дністер», центрів зайнятості та міграційних служб України, а також представники відповідних служб Молдови і районів Кам’янка і Рибниця Придністров'я.

На прикладі Єврорегіону «Pro Europa Viadrina» вони ознайомляться з діючою в Європі концепцією з проблем міграції і реінтеграції, а також дізнаються про адміністративні рішення проблем, пов'язаних з транскордонною міграцією. В перспективі цей досвід буде корисним для застосування в населених пунктах Єврорегіону «Дністер».

Нагадаємо, що проект реалізується Німецьким агентством з міжнародного розвитку (GIZ) у співпраці з Польським фондом солідарності та Єврорегіоном «Дністер». Даний проект розроблений з метою знайти рішення питань міграції і поділитися досвідом польсько-німецького регіону «Pro Europa Viadrina» в сфері транскордонного співробітництва з місцевими громадами Єврорегіону «Дністер».

Також під час візиту члени делегації зустрінуться з представниками Фонду солідарності (Польща), Федерального агентства зайнятості Франкфурта (Німеччина), відвідають Координаційний центр Єврорегіону «Pro Europa Viadrina», університет «Viadrina», представництво Німецького агентства з міжнародного розвитку (GIZ), Міністерство закордонних справ Німеччини, Міністерство праці та Бундестаг Німеччини.

 

 

Повернутись Створено: 28 жовтня 2013 року, 15:17 Переглядів: 868

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація