Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Обласна Рада створила сім постійних комісій

    Впродовж роботи першої сесії обласної Ради депутати розглянули та прийняли 65 голосами питання про утворення та склад постійних комісій. Постійні комісії є органами Ради та обираються нею на строк її повноважень. Постійні комісії Ради діють відповідно до статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту та н ....

  • Вячеслава Соколового обрано головою обласної Ради 8 скликання

    Під час засідання першої сесії обласної Ради 8 скликання до бюлетеня для таємного голосування з виборів голови обласної Ради були включені кандидатури від політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» Вячеслав Соколовий та від політичної партії «Європейська солідарність» Андрій Гижко. За результатами таємного голосув ....

  • Прийнято новий Регламент обласної Ради 8 скликання

    На першій сесії обласної Ради 8 скликання депутати розглянули та затвердили новий Регламент обласної Ради. Пропозицію щодо нової редакції вніс депутат Володимир Кістіон. Перед присутніми виступив депутат Владислав Скальський. – Новий регламент збільшує частоту проведення сесій – депутатам доведеться працювати більше. Підвищується які ....

Єврорегіон «Дністер» представив власну стратегію розвитку до 2016 року Роздрукувати

25 вересня відбулася міжнародна конференція на тему «Розвиток Єврорегіону «Дністер» як складова розвитку прикордонних територій України та Республіки Молдова».

Головною метою заходу було представити стратегію розвитку Єврорегіону на середньострокову перспективу – до 2016 року. Проект цього документа протягом року розроблявся представниками Єврорегіону та його партнерами з Міжнародного Вишеградського фонду – Інститутом стабільності і розвитку (ISD, Чехія) та Міжнародним центром демократичних перетворень (ICDT, Угорщина).

Представляли стратегію – голова Єврорегіону «Дністер» Сергій Татусяк та старший радник ICDT Шандор Кьолеш. Презентація відбулася у присутності 50 іноземних представників із Молдови, Румунії, Польщі, Чехії, Угорщини, Німеччини та Італії. Серед почесних дипломатів – Голова Представництва Євросоюзу в Україні Ян Томбінський, Надзвичайний та Повноважний Посол України в Республіці Молдова Сергій Пирожков, Надзвичайний та Повноважний Посол Угорщини в Україні Матіаш Силадьї, радник Посольства Республіки Молдова в Україні Володимир Саранчук, генеральний консул Республіки Польща у Вінниці Кшиштоф Свідерек.

У ролі господарів виступили: голова обласної Ради, голова Єврорегіону «Дністер» Сергій Татусяк, голова облдержадміністрації Іван Мовчан, Вінницький міський голова Володимир Гройсман.

Вітаючи учасників конференції, Ян Томбінський наголосив, що єврорегіони є дуже важливими структурами Євросоюзу, котрі об’єднують інтереси різних народів і полегшують вирішення спільних проблем.

– В Європі давно відомо, що кордони не заважають разом жити, разом працювати. В цьому і полягає роль Єврорегіону «Дністер». Я буду звертати увагу моїх колег з Києва до діяльності Єврорегіону, – сказав пан Томбінський.

Сергій Пирожков зауважив, що вдруге протягом року єврорегіон проводить міжнародні конференції, котрі визначають перспективи розвитку організації.

– Вінниця перетворилася на регіональний центр європейського розвитку України і Молдови, – зауважив дипломат.

Матіаш Силадьї висловив позицію Посольства Угорщини:

– Ми раді, що долучилися до розробки стратегії розвитку Єврорегіону «Дністер» і будемо допомагати йому і надалі. Адже ваш успіх – це наш успіх, тому нам важливе ваше процвітання, – сказав Посол.

Його колега з Молдови Володимир Саранчук зауважив, що для його країни важливо, аби стратегія передбачала розвиток таких напрямів як економічний, екологічний та інфраструктурний.

– Це перегукується з тією благородною метою, яку закладено в стратегію єврорегіону – покращення якості життя двох народів, – зазначив гість форуму.

Підсумовуючи сказане учасниками конференції, Сергій Татусяк зауважив, що у Єврорегіону є всі передумови для успішної реалізації стратегії. Для цього керівництво організації і регіону буде залучати всі необхідні компетентні державні та недержавні  структури.

– Упевнений, разом нам вдасться досягти поставлених цілей. І через кілька років, ми твердо зможемо заявити: Єврорегіон «Дністер» – це ефективна організація, яка не словом, а ділом покращує якість життя своїх громадян! – сказав С.Татусяк.

У ході конференції усі без винятку спікери висловлювали сподівання на підписання угоди про асоціацію України і Євросоюзу у листопаді цього року.

 

Повернутись Створено: 25 вересня 2013 року, 19:07 Переглядів: 1298

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація