Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Єврорегіон “Дністер” провів скайп-конференцію на тему: «Інноваційні розробки у сільському господарстві» Роздрукувати

27 травня 2015 року  відбулася скайп-конференція «Інноваційні розробки у сільському господарстві».

Учасники конференції: Володимир Мережко - начальник управління міжнародного співробітництва облдержадміністрації, Наталія Гижко - Координатор проекту «Розвиток економічного потенціалу Єврорегіону «Дністер», керівництво та експерти Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН, представники малого та середнього підприємництва, органів влади Могилів-Подільського, Ямпільського районів Вінницької області, Сорокського і Окницького районів Республіка Молдова, а також Рибницького району Придністровського регіону Республіки Молдова.

Під час семінару учасники змогли ознайомитися з останніми досягненнями у сферах насінництва, виробництва високоврожайного насіння польових (пшениця, соя, ячмінь, кукурудза) і кормових культур (багаторічні бобові та злакові трави), а також отримати відповіді від експертів на свої питання щодо основної теми конференції. За підсумками конференції було прийнято рішення організувати ознайомчі візити на передові фермерські господарства з метою обміну досвідом.

Зазначений захід відбувся в рамках роботи міжнародної інтерактивної платформи підтримки та розвитку підприємництва Єврорегіону «Дністер», яка створена на базі 6 центрів: в Республіці Молдова (м. Сорока, м Окниця та м. Рибниця) та Вінницькій області (м. Вінниця, м. Ямпіль, м. Могилів-Подільський).

Основна мета роботи платформи - підвищити рівень інформованості представників бізнесу, органів влади по обидва боки Дністра щодо нормативно-законодавчої бази, вимогах до якості продукції, сировинної бази, активізації бізнес співробітництва між підприємцями Республіки Молдова та України шляхом проведення на постійній основі тематичних відео- скайп-конференцій, вебінарів.

Додатково:

Міжнародна інтерактивна платформа підтримки та розвитку підприємництва Єврорегіону «Дністер» створена в рамках проекту «Розвиток економічного потенціалу Єврорегіону «Дністер», який був реалізований в рамках Програми «Підтримка заходів по зміцненню довіри», яка фінансується Європейським Союзом, а також співфінансується і впроваджується Програмою розвитку ООН ( ПРООН).

Повернутись Створено: 28 травня 2015 року, 17:11 Переглядів: 896

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація