Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Єврорегіон “Дністер” провів скайп-конференцію на тему: «Інноваційні розробки у сільському господарстві» Роздрукувати

27 травня 2015 року  відбулася скайп-конференція «Інноваційні розробки у сільському господарстві».

Учасники конференції: Володимир Мережко - начальник управління міжнародного співробітництва облдержадміністрації, Наталія Гижко - Координатор проекту «Розвиток економічного потенціалу Єврорегіону «Дністер», керівництво та експерти Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН, представники малого та середнього підприємництва, органів влади Могилів-Подільського, Ямпільського районів Вінницької області, Сорокського і Окницького районів Республіка Молдова, а також Рибницького району Придністровського регіону Республіки Молдова.

Під час семінару учасники змогли ознайомитися з останніми досягненнями у сферах насінництва, виробництва високоврожайного насіння польових (пшениця, соя, ячмінь, кукурудза) і кормових культур (багаторічні бобові та злакові трави), а також отримати відповіді від експертів на свої питання щодо основної теми конференції. За підсумками конференції було прийнято рішення організувати ознайомчі візити на передові фермерські господарства з метою обміну досвідом.

Зазначений захід відбувся в рамках роботи міжнародної інтерактивної платформи підтримки та розвитку підприємництва Єврорегіону «Дністер», яка створена на базі 6 центрів: в Республіці Молдова (м. Сорока, м Окниця та м. Рибниця) та Вінницькій області (м. Вінниця, м. Ямпіль, м. Могилів-Подільський).

Основна мета роботи платформи - підвищити рівень інформованості представників бізнесу, органів влади по обидва боки Дністра щодо нормативно-законодавчої бази, вимогах до якості продукції, сировинної бази, активізації бізнес співробітництва між підприємцями Республіки Молдова та України шляхом проведення на постійній основі тематичних відео- скайп-конференцій, вебінарів.

Додатково:

Міжнародна інтерактивна платформа підтримки та розвитку підприємництва Єврорегіону «Дністер» створена в рамках проекту «Розвиток економічного потенціалу Єврорегіону «Дністер», який був реалізований в рамках Програми «Підтримка заходів по зміцненню довіри», яка фінансується Європейським Союзом, а також співфінансується і впроваджується Програмою розвитку ООН ( ПРООН).

Повернутись Створено: 28 травня 2015 року, 17:11 Переглядів: 915

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація