Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Єврорегіон «Дністер» розпочав новий проект з Єврорегіоном «Pro Europa Viadrina» Роздрукувати

9 липня у  Вінниці представники Німецького агентства з міжнародного розвитку (GIZ) у співпраці з Польським Фондом міжнародної солідарності і Єврорегіоном «Дністер» обговорили реалізацію проекту «Спільні зусилля з міграції та реінтеграції між Єврорегіонами «Дністер» і «Pro Europa Viadrina» (Польща і Німеччина).

На зустрічі були присутні представники Німецького агентства з міжнародного розвитку (GIZ) Наталія Бутнару, Деніель Блессинг, Олександр Зайдель, директор інформаційного центру місцевих органів влади Польського Фонду міжнародної солідарності Кшиштоф Калановскі, директор Координаційного центру Єврорегіону «Дністер» Володимир Мережко, координатор Координаційного центру Наталія Гижко, а також представники державної міграційної та митної служб.

Цей проект спрямований на зміцнення співробітництва між місцевими органами влади Єврорегіону «Дністер» та 2-х районів Придністров'я – Кам'янка та Рибниця, забезпечення поширення кращих практик і прикладів діяльності польсько-німецького регіону «Pro Europa Viadrina». Також проект допоможе місцевим органам влади краще ознайомитися з роботою і програмами міжнародних організацій, таких як Міжнародна організація праці та Міжнародна організація з міграції, а також обмінятися досвідом у сфері трудової міграції та надання підтримки мігрантам, що повертаються додому.

У рамках проекту 10-12 липня 2013 планується провести ознайомчі візити в райони-учасники, з метою презентації проекту, вивчення існуючого стану питань міграції в районах і потреб у їх вирішенні. Також, під час візитів планується визначити 4-х активних осіб, які візьмуть участь в інтенсивному навчанні з питань міграції/реінтеграції, та в ознайомчій поїздці до Польщі і Німеччини, в цілях запозичення досвіду діяльності регіону Віадріна.

Довідка: Єврорегіон «Pro Europa Viadrina» був заснований в грудні 1993р. Асоціацією німецьких міст – Франкфурт-на-Одері, Айзенхюттенштадт та 4-ма муніципальними громадами, а з польської сторони – гмінами, об'єднаними в товариство «Любуська земля», що адміністративно відносяться до територій Зелена Гура і Гожув. Територія єврорегіону становить близько 10 тис. кв. км з населенням 0,8 млн. осіб.

 

Повернутись Створено: 10 липня 2013 року, 17:53 Переглядів: 1037

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація