Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Єврорегіон «Дністер» розпочав оздоровчий сезон для дітей Роздрукувати

9 липня відбувся перший обмін делегаціями дітей з Сорокського району (Республіка Молдова) і Ямпільського району Вінниччини, з метою відпочинку в літніх таборах «Світанок» і «Дубовий гай».

Це вже друге літо Єврорегіон «Дністер» організовує дитячий відпочинок для вінницьких та молдовських дітей, міняючись делегаціями. Програма функціонує в рамках підписаних угод про співпрацю між сімома районами Молдови та Вінниччини.

Завдяки програмі діти дізнаються про культуру та традиції своєї та сусідньої країн, обмінюються знаннями, беруть участь у різних заходах, встановлюють дружні контакти.

Організатори дбають, аби у літніх таборах були створені належні умови для відпочинку: комфортне проживання, робота їдалень, душових, спортивних майданчиків, павільйонів для ігор тощо.

Цього разу дітям із Ямпільського району буде запропоновано екскурсію в Музей історії та етнографії м.Сорока, відвідування історичних пам'яток культури «Фортеця» і «Свіча Подяки», монастиря «Косоуци».

Дітям з району Сорока покажуть подільський заповідник «Буша», низку музеїв та історичних місць.

 

Повернутись Створено: 9 липня 2013 року, 17:36 Переглядів: 883

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація