Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Обласна Рада створила сім постійних комісій

    Впродовж роботи першої сесії обласної Ради депутати розглянули та прийняли 65 голосами питання про утворення та склад постійних комісій. Постійні комісії є органами Ради та обираються нею на строк її повноважень. Постійні комісії Ради діють відповідно до статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту та н ....

  • Вячеслава Соколового обрано головою обласної Ради 8 скликання

    Під час засідання першої сесії обласної Ради 8 скликання до бюлетеня для таємного голосування з виборів голови обласної Ради були включені кандидатури від політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» Вячеслав Соколовий та від політичної партії «Європейська солідарність» Андрій Гижко. За результатами таємного голосув ....

  • Прийнято новий Регламент обласної Ради 8 скликання

    На першій сесії обласної Ради 8 скликання депутати розглянули та затвердили новий Регламент обласної Ради. Пропозицію щодо нової редакції вніс депутат Володимир Кістіон. Перед присутніми виступив депутат Владислав Скальський. – Новий регламент збільшує частоту проведення сесій – депутатам доведеться працювати більше. Підвищується які ....

Єврорегіон «Дністер» сприяє розвитку юних художників Вінниччини Роздрукувати

З 14 по 22 липня 2014 року за сприяння МГО Єврорегіон «Дністер» у партнерстві з українсько-польсько-словацькою фундацією «Братерство» та Центром «Барви України» був реалізований проект міжнародного дитячого пленеру «Європа очима дітей» у м. Криниця-Здруй, Республіка Польща. У пленері взяли участь більше 20 талановитих молодих художників з  Вінницької дитячо-молодіжної організації «Центр «Барви України»  та Центру Культури м. Криниця-Здруй.

Під час заходу діти мали можливість не лише ближче познайомитись з польською культурою, але й відобразити її бачення у своїй творчості. Дотиком пензля олійними фарбами, діти зобразили архітектуру Криниці-Здруй, дерев’яні церкви в Тиличі, що були збудовані без жодного цвяха, мальовничі гірські краєвиди. Крім того, молоді художники відтворили історичну архітектуру м. Бардеев, що знаходиться у Словаччині. Творчу делегацію щиро зустрів директор відділу культури міста Бардеев  Мартін Кхома. В цьому старовинному місті, що вважається найкрасивішим містом Словаччини, делегація відвідала музей сучасного мистецтва та Центральну площу з  Базілікою Святого Єгідія.

В рамках проекту, окрім пленеру, діти також мали змогу оздоровитись, адже в Криниці існує декілька джерел з мінеральними водами та розважатись на атракціонах: покатались на  санкостраді (це траса, де по металевому жолобу можна спуститись на спеціальних санчатах), гірках, плавали в басейні під відкритим небом, відвідали паркову гору та мінеральне джерело в Мушині, іподром. Під час екскурсій одержали інформацію про те, що до 1946 року на території Криниці мешкали українці, тут народився і творив лемківський художник-примітивіст Никифор,  кількість його робіт в світі налічує понад 70 тисяч. Діти  відвідали музей Никифора та ознайомились з творчістю художника.

Пленерні роботи молодих художників цікавили як мешканців так і гостей міста. Завершенням пленеру стало відзначення найкращих дитячих робіт. Українські та польські діти отримали сертифікати за участь у проекті  з  рук мера міста Криниця-Здруй Даріуша Решко і подарували йому ляльку- мотанку, пленерну картину зі зображенням центральної алеї Криниці-Здруй. Під час урочистостей українські діти продемонстрували презентували інші свої таланти. Гук Софія заспівала пісню про Україну, а Чернякова Марина продекламувала власний вірш про свою картину.

Сповнені вражень, діти залишили Криницю і від’їздили до міста польських королів -  Кракова, де юні художники зробили замальовки Вавельського замку, розташованого на пагорбі над річкою Вісла, та Ринкової площі.

Шляхом проведення міжнародних та місцевих культурних заходів, Єврорегіон «Дністер» сприяє розвитку мистецтва як в Україні, так і за кордоном. 

Повернутись Створено: 25 липня 2014 року, 11:15 Переглядів: 1422

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація