Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Єврорегіон «Дністер» та EUBAM напрацювали план дій спільного проекту Роздрукувати

24 квітня відбулося 4-те засідання робочої групи з реалізації проекту «Покращення процедури перетину кордону для жителів території Єврорегіону «Дністер». Це спільний проект Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM) та Єврорегіону «Дністер».

Реалізація проекту розпочалася у червні минулого року і триватиме до жовтня цього року. На нинішній стадії проекту робоча група напрацювала «План дій», який складається із 45 пунктів, що фактично є практичними рекомендаціями, направленими на покращення процедури перетину українсько-молдовського кордону.

Саме проаналізувати фактичне виконання або виконання в перспективі кожного пункту плану мало на меті 4-те засідання робочої групи.

Головуючим на заході виступив радник з питань стратегії, планування і управління якістю місії EUBAM Жан Ван Акер, Єврорегіон «Дністер» представляв директор Координаційного центру Володимир Мережко. Крім того, традиційно участь в роботі взяли представники митної та прикордонної служб України і Молдови, підприємці та громадські діячі обох країн.

– Ми вже можемо говорити, що склалася єдина проектна команда, що дуже важливо для самого проекту. Адже нам недостатньо тільки озвучити ініціативи, наша справжня задача – виконання цих завдань, – сказав під час вступного слова Жан Ван Акер.

Володимир Мережко додав, що результати проекту вплинуть на життя понад 2 мільйонів жителів Єврорегіону «Дністер».

– Мається на увазі спрощення прикордонних та митних процедур перетину українсько-молдовського кордону, усунення існуючих перепон. В цьому зацікавлені самі державні служби, жителі даних регіонів, а також громадські організації, що опікуються правами громадян, підприємці, які мають справу з розмитненням товарів, тощо, – прокоментував В.Мережко.

У «План дій» проекту входять як навчальні, просвітницькі завдання, так і суто практичні. Наприклад, покращення системи технічного контролю на пунктах пропуску, забезпечення пунктів технічним обладнанням, автоматизація робочих місць, скорочення часу очікування, облаштування під’їзних шляхів тощо.

За підсумками обговорення «Плану дій» робоча група напрацює відповідні рекомендації та пропозиції до наступного етапу реалізації проекту.

Довідка: EUBAM – це консультативно-технічний орган, який повністю фінансується Європейським Союзом у межах Європейського інструменту добросусідства та партнерства, мандат якого передбачає нарощування можливостей партнерів, в першу чергу прикордонних та митних відомств, а також інших правоохоронних та державних органів Молдови і України у галузі управління кордонами.

 

Повернутись Створено: 24 квітня 2013 року, 17:36 Переглядів: 831

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація