Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Обласна Рада створила сім постійних комісій

    Впродовж роботи першої сесії обласної Ради депутати розглянули та прийняли 65 голосами питання про утворення та склад постійних комісій. Постійні комісії є органами Ради та обираються нею на строк її повноважень. Постійні комісії Ради діють відповідно до статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту та н ....

  • Вячеслава Соколового обрано головою обласної Ради 8 скликання

    Під час засідання першої сесії обласної Ради 8 скликання до бюлетеня для таємного голосування з виборів голови обласної Ради були включені кандидатури від політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» Вячеслав Соколовий та від політичної партії «Європейська солідарність» Андрій Гижко. За результатами таємного голосув ....

  • Прийнято новий Регламент обласної Ради 8 скликання

    На першій сесії обласної Ради 8 скликання депутати розглянули та затвердили новий Регламент обласної Ради. Пропозицію щодо нової редакції вніс депутат Володимир Кістіон. Перед присутніми виступив депутат Владислав Скальський. – Новий регламент збільшує частоту проведення сесій – депутатам доведеться працювати більше. Підвищується які ....

Єврорегіон «Дністер» та EUBAM напрацювали план дій спільного проекту Роздрукувати

24 квітня відбулося 4-те засідання робочої групи з реалізації проекту «Покращення процедури перетину кордону для жителів території Єврорегіону «Дністер». Це спільний проект Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM) та Єврорегіону «Дністер».

Реалізація проекту розпочалася у червні минулого року і триватиме до жовтня цього року. На нинішній стадії проекту робоча група напрацювала «План дій», який складається із 45 пунктів, що фактично є практичними рекомендаціями, направленими на покращення процедури перетину українсько-молдовського кордону.

Саме проаналізувати фактичне виконання або виконання в перспективі кожного пункту плану мало на меті 4-те засідання робочої групи.

Головуючим на заході виступив радник з питань стратегії, планування і управління якістю місії EUBAM Жан Ван Акер, Єврорегіон «Дністер» представляв директор Координаційного центру Володимир Мережко. Крім того, традиційно участь в роботі взяли представники митної та прикордонної служб України і Молдови, підприємці та громадські діячі обох країн.

– Ми вже можемо говорити, що склалася єдина проектна команда, що дуже важливо для самого проекту. Адже нам недостатньо тільки озвучити ініціативи, наша справжня задача – виконання цих завдань, – сказав під час вступного слова Жан Ван Акер.

Володимир Мережко додав, що результати проекту вплинуть на життя понад 2 мільйонів жителів Єврорегіону «Дністер».

– Мається на увазі спрощення прикордонних та митних процедур перетину українсько-молдовського кордону, усунення існуючих перепон. В цьому зацікавлені самі державні служби, жителі даних регіонів, а також громадські організації, що опікуються правами громадян, підприємці, які мають справу з розмитненням товарів, тощо, – прокоментував В.Мережко.

У «План дій» проекту входять як навчальні, просвітницькі завдання, так і суто практичні. Наприклад, покращення системи технічного контролю на пунктах пропуску, забезпечення пунктів технічним обладнанням, автоматизація робочих місць, скорочення часу очікування, облаштування під’їзних шляхів тощо.

За підсумками обговорення «Плану дій» робоча група напрацює відповідні рекомендації та пропозиції до наступного етапу реалізації проекту.

Довідка: EUBAM – це консультативно-технічний орган, який повністю фінансується Європейським Союзом у межах Європейського інструменту добросусідства та партнерства, мандат якого передбачає нарощування можливостей партнерів, в першу чергу прикордонних та митних відомств, а також інших правоохоронних та державних органів Молдови і України у галузі управління кордонами.

 

Повернутись Створено: 24 квітня 2013 року, 17:36 Переглядів: 1029

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація