13 листопада  о 10.00 в приміщенні Чернівецької районної ради (вул. Святомиколаївська, 103/1) заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк проведе особистий прийом громадян

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Єврорегіон «Дністер» та EUBAM напрацювали план дій спільного проекту Роздрукувати

24 квітня відбулося 4-те засідання робочої групи з реалізації проекту «Покращення процедури перетину кордону для жителів території Єврорегіону «Дністер». Це спільний проект Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM) та Єврорегіону «Дністер».

Реалізація проекту розпочалася у червні минулого року і триватиме до жовтня цього року. На нинішній стадії проекту робоча група напрацювала «План дій», який складається із 45 пунктів, що фактично є практичними рекомендаціями, направленими на покращення процедури перетину українсько-молдовського кордону.

Саме проаналізувати фактичне виконання або виконання в перспективі кожного пункту плану мало на меті 4-те засідання робочої групи.

Головуючим на заході виступив радник з питань стратегії, планування і управління якістю місії EUBAM Жан Ван Акер, Єврорегіон «Дністер» представляв директор Координаційного центру Володимир Мережко. Крім того, традиційно участь в роботі взяли представники митної та прикордонної служб України і Молдови, підприємці та громадські діячі обох країн.

– Ми вже можемо говорити, що склалася єдина проектна команда, що дуже важливо для самого проекту. Адже нам недостатньо тільки озвучити ініціативи, наша справжня задача – виконання цих завдань, – сказав під час вступного слова Жан Ван Акер.

Володимир Мережко додав, що результати проекту вплинуть на життя понад 2 мільйонів жителів Єврорегіону «Дністер».

– Мається на увазі спрощення прикордонних та митних процедур перетину українсько-молдовського кордону, усунення існуючих перепон. В цьому зацікавлені самі державні служби, жителі даних регіонів, а також громадські організації, що опікуються правами громадян, підприємці, які мають справу з розмитненням товарів, тощо, – прокоментував В.Мережко.

У «План дій» проекту входять як навчальні, просвітницькі завдання, так і суто практичні. Наприклад, покращення системи технічного контролю на пунктах пропуску, забезпечення пунктів технічним обладнанням, автоматизація робочих місць, скорочення часу очікування, облаштування під’їзних шляхів тощо.

За підсумками обговорення «Плану дій» робоча група напрацює відповідні рекомендації та пропозиції до наступного етапу реалізації проекту.

Довідка: EUBAM – це консультативно-технічний орган, який повністю фінансується Європейським Союзом у межах Європейського інструменту добросусідства та партнерства, мандат якого передбачає нарощування можливостей партнерів, в першу чергу прикордонних та митних відомств, а також інших правоохоронних та державних органів Молдови і України у галузі управління кордонами.

 

Повернутись Створено: 24 квітня 2013 року, 17:36 Переглядів: 863

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація