Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Єврорегіон «Дністер» та Інститут розвитку й експертизи проектів підписали угоду Роздрукувати

7 травня у Вінниці відбулося підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Єврорегіоном «Дністер» та Інститутом розвитку й експертизи проектів (IDEP) (Молдова). Угоду завізували голова Вінницької обласної Ради, голова Єврорегіону «Дністер» Сергій Татусяк та директор IDEP Юрій Калестру.

У Меморандумі зазначено, що «сторони прийшли до угоди про співпрацю, з метою здійснення, на підставі взаємовигідного співробітництва, різних дій в сфері реалізації регіональних проектів, консультацій щодо здійснення державного приватного партнерства в його різних формах, з метою сприяння створенню умов для співпраці між різними населеними пунктами Молдови та України, для підготовки проектів та пропозицій з метою отримання фінансування з різних джерел для здійснення регіональних проектів».

Як повідомив Юрій Калестру, їхній Інститут працює зі 145 меріями Республіки Молдова за підписаними угодами, а також з усіма бажаючими органами місцевої влади.

– Наша задача – допомога місцевим органам влади у вирішенні їхніх стратегічних проблем. Насамперед, ми виступаємо як експерти та здійснюємо супровід і підтримку інфраструктурних проектів. Це водопровідна, каналізаційна, дорожня інфраструктура і, як наслідок, екологія, – повідомив директор IDEP.

Сергій Татусяк зауважив, що тема стратегічного планування наразі є дуже актуальною для Вінницької області в світлі президентської ініціативи щодо державної стратегії-2020.

– На сьогодні практично завершена робота з напрацювання стратегій розвитку територіальних громад області. До кінця року ми плануємо завершити стратегію Вінниччини на 2014-2020 роки, відповідно до європейської «семирічки». Ми хочемо, щоб ви як експерти дали оцінку нашим стратегічним планам. І, я впевнений, це дасть новий поштовх їхньому удосконаленню, – зазначив Сергій Татусяк.

Підписавши Меморандум про взаєморозуміння, сторони домовилися доповнити його планом конкретних спільних заходів.

Крім того, молдовські колеги запросили вінничан взяти участь у Регіональному бізнес-форумі «Україна-Молдова-Румунія», який відбудеться у вересні цього року в Кишиневі.

Повернутись Створено: 7 травня 2013 року, 15:15 Переглядів: 1253

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація