Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Єврорегіон «Дністер» та Інститут розвитку й експертизи проектів підписали угоду Роздрукувати

7 травня у Вінниці відбулося підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Єврорегіоном «Дністер» та Інститутом розвитку й експертизи проектів (IDEP) (Молдова). Угоду завізували голова Вінницької обласної Ради, голова Єврорегіону «Дністер» Сергій Татусяк та директор IDEP Юрій Калестру.

У Меморандумі зазначено, що «сторони прийшли до угоди про співпрацю, з метою здійснення, на підставі взаємовигідного співробітництва, різних дій в сфері реалізації регіональних проектів, консультацій щодо здійснення державного приватного партнерства в його різних формах, з метою сприяння створенню умов для співпраці між різними населеними пунктами Молдови та України, для підготовки проектів та пропозицій з метою отримання фінансування з різних джерел для здійснення регіональних проектів».

Як повідомив Юрій Калестру, їхній Інститут працює зі 145 меріями Республіки Молдова за підписаними угодами, а також з усіма бажаючими органами місцевої влади.

– Наша задача – допомога місцевим органам влади у вирішенні їхніх стратегічних проблем. Насамперед, ми виступаємо як експерти та здійснюємо супровід і підтримку інфраструктурних проектів. Це водопровідна, каналізаційна, дорожня інфраструктура і, як наслідок, екологія, – повідомив директор IDEP.

Сергій Татусяк зауважив, що тема стратегічного планування наразі є дуже актуальною для Вінницької області в світлі президентської ініціативи щодо державної стратегії-2020.

– На сьогодні практично завершена робота з напрацювання стратегій розвитку територіальних громад області. До кінця року ми плануємо завершити стратегію Вінниччини на 2014-2020 роки, відповідно до європейської «семирічки». Ми хочемо, щоб ви як експерти дали оцінку нашим стратегічним планам. І, я впевнений, це дасть новий поштовх їхньому удосконаленню, – зазначив Сергій Татусяк.

Підписавши Меморандум про взаєморозуміння, сторони домовилися доповнити його планом конкретних спільних заходів.

Крім того, молдовські колеги запросили вінничан взяти участь у Регіональному бізнес-форумі «Україна-Молдова-Румунія», який відбудеться у вересні цього року в Кишиневі.

Повернутись Створено: 7 травня 2013 року, 15:15 Переглядів: 898

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація