Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Єврорегіон «Дністер» виграв проект по Програмі розвитку ООН в Республіці Молдова Роздрукувати

Протягом жовтня 2014 року - лютого 2015 рр. буде реалізовано проект «Розвиток економічного потенціалу Єврорегіону «Дністер», який був підтриманий Програмою розвитку ООН (UNDP) в Республіці Молдова.

Проект спрямований на підвищення економічного потенціалу територій, які входять до складу Єврорегіону «Дністер», а також Кам'янського і Рибницького районів Придністров'я. В рамках проекту планується провести дводенну міжнародну конференцію «Розвиток економічного потенціалу Єврорегіону «Дністер» у м. Шолданешти (Республіка Молдова), який збере 60 учасників, в першу чергу підприємців, експертів та представників органів центральної та місцевої влади. Будуть також запрошені представники дипломатичних структур, представництво ЄС в Республіці Молдова, міжнародні організації.

Для підприємців буде організована в грудні 2014 року навчальна поїздка до Республіки Польща з метою вивчення проблем та потреб представників малого та середнього бізнесу, активізації партнерських відносин в рамках Єврорегіону «Дністер», вивчення можливостей експорту продукції до країн Європейського Союзу, обміну досвідом і технологіями.

В результаті зазначених заходів експертна група підготує ряд рекомендацій для органів влади, необхідних для розробки державної політики підтримки малого та середнього бізнесу. Дані рекомендації будуть представлені і доопрацьовані під час двох круглих столів, які пройдуть у м. Вінниця та м. Флорешти (Республіка Молдова), а пізніше будуть передані представникам органів влади для подальшого розгляду.

Довідка: ПРООН є підрозділом ООН, який сприяє розвитку держав. ПРООН підтримує стратегічні ініціативи розвитку задля забезпечення збалансованого економічного приросту та сталого суспільного розвитку. Завдяки співпраці з державним, регіональним та місцевим урядом, громадянським суспільством та приватним сектором, ПРООН прагне допомогти Україні у її спробах викорінення бідності, розвитку правоздатного суспільства, збереження довкілля та забезпечення верховенства демократії.

 

Повернутись Створено: 2 жовтня 2014 року, 12:10 Переглядів: 870

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація