Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Єврорегіони «Дністер» і «Pro Europa Viadrina» готові укласти угоду Роздрукувати

З 27 жовтня по 3 листопада делегація Єврорегіону «Дністер» на чолі з директором Координаційного центру Єврорегіону, начальником відділу міжнародних зв’язків та промоції Вінницької обласної Ради Володимиром Мережком перебувала у Польщі та Німеччині, в рамках навчального візиту до Єврорегіону «Pro Europa Viadrina».
30 жовтня відбулася офіційна зустріч з керівництвом польсько-німецького Єврорегіону «Pro Europa Viadrina». Зокрема, з директором Координаційного центру від польської сторони Кшиштофом Шідляком і директором Координаційного центру від німецької сторони Торальфом Швітцом.
Під час зустрічі представникам делегації з Вінниччини і Молдови була презентована діяльність «Pro Europa Viadrina» за 20 років існування, їхні реалізовані та майбутні проекти, джерела фінансування, стратегію розвитку та організаційну структуру.
У свою чергу В.Мережко ознайомив колег з діяльністю Єврорегіону «Дністер» за півтора року роботи і запросив їх відвідати Вінницьку область і Молдову, з метою більш детального знайомства з єврорегіоном та для реалізації спільних проектів. З поміж іншого партнерів зацікавили пропозиції щодо реалізації проектів у сфері дитячого оздоровлення, спорту, туризму та освіти.
Крім того, сторони домовилися про підписання угоди про співпрацю між Єврорегіонами «Дністер» і «Pro Europa Viadrina». 

Повернутись Створено: 4 листопада 2013 року, 09:26 Переглядів: 873

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація