Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Обласна Рада створила сім постійних комісій

    Впродовж роботи першої сесії обласної Ради депутати розглянули та прийняли 65 голосами питання про утворення та склад постійних комісій. Постійні комісії є органами Ради та обираються нею на строк її повноважень. Постійні комісії Ради діють відповідно до статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту та н ....

  • Вячеслава Соколового обрано головою обласної Ради 8 скликання

    Під час засідання першої сесії обласної Ради 8 скликання до бюлетеня для таємного голосування з виборів голови обласної Ради були включені кандидатури від політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» Вячеслав Соколовий та від політичної партії «Європейська солідарність» Андрій Гижко. За результатами таємного голосув ....

  • Прийнято новий Регламент обласної Ради 8 скликання

    На першій сесії обласної Ради 8 скликання депутати розглянули та затвердили новий Регламент обласної Ради. Пропозицію щодо нової редакції вніс депутат Володимир Кістіон. Перед присутніми виступив депутат Владислав Скальський. – Новий регламент збільшує частоту проведення сесій – депутатам доведеться працювати більше. Підвищується які ....

Євросоюз пообіцяв Україні 610 млн. євро Роздрукувати

Євросоюз надасть Україні макродопомогу в обсязі 610 млн. євро за умови виконання всіх вимог для євроінтеграції. Про це заявив комісар ЄС з питань розширення та європейської політики сусідства Штефан Фюле 11 жовтня під час зустрічі з представниками Верховної Ради та Кабінету міністрів України.

Він зазначив, що Україні необхідно поліпшення виборчого законодавства і реформа прокуратури. Фюле заявив, що зона вільної торгівлі та угода про асоціацію дадуть негайні переваги Україні «не колись, а відразу».

– Як тільки угода набуде чинності, більшість митних платежів буде скасовано. Ми вважаємо, що щорічне зростання ВВП України становитиме більше 6%, – заявив єврокомісар. І додав:

– Європейський Союз готовий допомагати і підтримувати зусилля України щодо впровадження зобов'язань, пов'язаних з угодою про асоціацію. План дій після Вільнюса вимагає ресурсів, і Європейський союз готовий продовжувати підтримувати Україну фінансово, інституційно і надаючи макрофінансову допомогу. Ми готові рухатися вперед за програмою дій на 2013 рік, і це я буду обговорювати з вами, пане прем'єр-міністр (Азаров - ред.). На суму приблизно 186 млн. євро, – сказав Фюле.

Комісар зазначив, що це буде пряма підтримка впровадження угоди про асоціацію, включно із зоною вільної торгівлі.

– Також хочу сказати, що ми надамо вам макрофінансову допомогу 610 млн. євро після того, як будуть виконані всі умови, – додав він.

Крім цього, Фюле зазначив, що Євросоюз не є пасивним спостерігачем за дискусією України з МВФ щодо чергової угоди.

– Я впевнений, що ми знайдемо оптимальний шлях для підтримки і найкращий спосіб для того, щоб ця підтримка грунтувалася на необхідних реформах в Україні, – сказав він.

 

Повернутись Створено: 11 жовтня 2013 року, 21:00 Переглядів: 963

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація