Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Євросоюз пообіцяв Україні 610 млн. євро Роздрукувати

Євросоюз надасть Україні макродопомогу в обсязі 610 млн. євро за умови виконання всіх вимог для євроінтеграції. Про це заявив комісар ЄС з питань розширення та європейської політики сусідства Штефан Фюле 11 жовтня під час зустрічі з представниками Верховної Ради та Кабінету міністрів України.

Він зазначив, що Україні необхідно поліпшення виборчого законодавства і реформа прокуратури. Фюле заявив, що зона вільної торгівлі та угода про асоціацію дадуть негайні переваги Україні «не колись, а відразу».

– Як тільки угода набуде чинності, більшість митних платежів буде скасовано. Ми вважаємо, що щорічне зростання ВВП України становитиме більше 6%, – заявив єврокомісар. І додав:

– Європейський Союз готовий допомагати і підтримувати зусилля України щодо впровадження зобов'язань, пов'язаних з угодою про асоціацію. План дій після Вільнюса вимагає ресурсів, і Європейський союз готовий продовжувати підтримувати Україну фінансово, інституційно і надаючи макрофінансову допомогу. Ми готові рухатися вперед за програмою дій на 2013 рік, і це я буду обговорювати з вами, пане прем'єр-міністр (Азаров - ред.). На суму приблизно 186 млн. євро, – сказав Фюле.

Комісар зазначив, що це буде пряма підтримка впровадження угоди про асоціацію, включно із зоною вільної торгівлі.

– Також хочу сказати, що ми надамо вам макрофінансову допомогу 610 млн. євро після того, як будуть виконані всі умови, – додав він.

Крім цього, Фюле зазначив, що Євросоюз не є пасивним спостерігачем за дискусією України з МВФ щодо чергової угоди.

– Я впевнений, що ми знайдемо оптимальний шлях для підтримки і найкращий спосіб для того, щоб ця підтримка грунтувалася на необхідних реформах в Україні, – сказав він.

 

Повернутись Створено: 11 жовтня 2013 року, 21:00 Переглядів: 773

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація