13 листопада  о 10.00 в приміщенні Чернівецької районної ради (вул. Святомиколаївська, 103/1) заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк проведе особистий прийом громадян

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Євросоюз пообіцяв Україні 610 млн. євро Роздрукувати

Євросоюз надасть Україні макродопомогу в обсязі 610 млн. євро за умови виконання всіх вимог для євроінтеграції. Про це заявив комісар ЄС з питань розширення та європейської політики сусідства Штефан Фюле 11 жовтня під час зустрічі з представниками Верховної Ради та Кабінету міністрів України.

Він зазначив, що Україні необхідно поліпшення виборчого законодавства і реформа прокуратури. Фюле заявив, що зона вільної торгівлі та угода про асоціацію дадуть негайні переваги Україні «не колись, а відразу».

– Як тільки угода набуде чинності, більшість митних платежів буде скасовано. Ми вважаємо, що щорічне зростання ВВП України становитиме більше 6%, – заявив єврокомісар. І додав:

– Європейський Союз готовий допомагати і підтримувати зусилля України щодо впровадження зобов'язань, пов'язаних з угодою про асоціацію. План дій після Вільнюса вимагає ресурсів, і Європейський союз готовий продовжувати підтримувати Україну фінансово, інституційно і надаючи макрофінансову допомогу. Ми готові рухатися вперед за програмою дій на 2013 рік, і це я буду обговорювати з вами, пане прем'єр-міністр (Азаров - ред.). На суму приблизно 186 млн. євро, – сказав Фюле.

Комісар зазначив, що це буде пряма підтримка впровадження угоди про асоціацію, включно із зоною вільної торгівлі.

– Також хочу сказати, що ми надамо вам макрофінансову допомогу 610 млн. євро після того, як будуть виконані всі умови, – додав він.

Крім цього, Фюле зазначив, що Євросоюз не є пасивним спостерігачем за дискусією України з МВФ щодо чергової угоди.

– Я впевнений, що ми знайдемо оптимальний шлях для підтримки і найкращий спосіб для того, щоб ця підтримка грунтувалася на необхідних реформах в Україні, – сказав він.

 

Повернутись Створено: 11 жовтня 2013 року, 21:00 Переглядів: 802

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація