Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Євросоюз висунув нові умови участі у Східному партнерстві Роздрукувати

28 червня голова обласної Ради Сергій Татусяк взяв участь у Сталій загальнопольській конференції міжнародної співпраці органів самоврядування, що пройшла у м.Познані. В рамках заходу учасники виокремили та обговорили питання Східного партнерства (СП) – перспективи співпраці Євросоюзу з країнами-учасниками СП.

С.Татусяк повідомив, що того ж дня, коли відбувалася конференція, Європарламент ухвалив бюджет 2014-2020 років, виділивши на Східне партнерство 18 млрд. євро.

– При чому Євросоюз висунув кілька умов, виконуючи які, Україна може брати участь у програмах Східного партнерства. По-перше, що значний ресурс отримають ті країни і їхні регіони, де будуть хороші конкурентні ідеї. По-друге, пріоритет надаватиметься громадським інституціям, а не органам влади. І, по-третє, грантоздобувачу кошти виділятимуться за умови, якщо він має партнера у країні-члені ЄС, – прокоментував голова облради.

Сергій Татусяк наголосив, що Вінниччина щодо останньої умови має виграшну позицію, адже давно пропагує політику міжнародного та міжрегіонального співробітництва. Відтак, на сьогодні адміністративно-територіальні одиниці області мають понад 200 угод про співпрацю з поляками та 30 – з румунами.

Очільник обласної Ради підкреслив, що отримати кошти на реалізацію проектів в рамках Східного партнерства – це реальна перспектива. Потрібно лише активізувати роботу громадських організацій та органів місцевого самоврядування з написання проектів розвитку.

– Прикро, але люди не вірять у власні сили, у те, що можна отримати цей ресурс. І це при тому, яку велику роз’яснювальну і навчальну роботу ми проводимо вже не один рік. Нам потрібно побороти цей стереотип, – сказав Сергій Татусяк.

 

 

Повернутись Створено: 2 липня 2013 року, 17:00 Переглядів: 836

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація