Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Йосип Кібітлевський презентував роботу Барського коледжу транспорту та будівництва Роздрукувати

18 березня перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська відвідала Барський коледж транспорту та будівництва Національного транспортного удніверситету. Директор коледжу Йосип Кібітлевський  ознайомив з навчальним закладом.

Особливу увагу керівник зосередив на сучасній матеріально – технічній базі коледжу. По – новому обладнано 52 навчальні кабінети, сім лабораторій, навчальний полігон, спортивну, борцівську, настільного тенісу та тренажерні зали, реабілітаційний центр «Здоров’я», слюсарну, механічну, ковальсько – зварювальну, монтажно – демонтажну майстерні, студентську навчальну станцію технічного обслуговування автомобілів, гараж.

Для забезпечення комп’ютеризації навчального процесу обладнано два  класи та комп’ютерний центр. Для роботи в них застосовується сучасне програмне забезпечення. Студенти можуть користуватися технікою під час курсового та дипломного проектування, мають доступ до мережі Інтернет.

Барський коледж транспорту та будівництва має гарну славу: готує, озброєних найсучаснішими теоретичними знаннями й практичними навичками, фізично та духовно розвинутих, національно свідомих, конкурентноспроможних на ринку праці фахівців. Реалізувати це неможливо без відповідних навчальних програм та підручників, творчої праці викладацького колективу, у якому є кандидати наук, викладачі – методисти вищої категорії, відмінники освіти України.

Загалом Людмила Щербаківська відзначила відданість, з якою директор коледжу розповідав про заклад, адже галузі діяльності його спеціалістів – випускників надзвичайно широкі: ремонт машин спеціального призначення для добувної промисловості та будівництва, ремонт тракторів і сільськогосподарських машин, технічне обслуговування та ремонт автомобілів.

Повернутись Створено: 18 березня 2016 року, 18:13 Переглядів: 1421

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація