Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Цьогорічні проєкти розвитку територіальних громад подаватимуться за новими пріоритетами

    Про особливості проведення та оформлення проєктних заявок для 17 обласного Конкурсу проєктів розвитку територіальних громад сьогодні, 13 лютого, обговорили з громадами Вінницької області. Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування за дорученням обласної Ради, спільно з облдержадміністрацією та експертами Асоціації провели онлайн-с ....

  • Підтримали Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області до 2027 року

    На позачерговій 42 сесії обласної Ради депутати розглянули Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року та план заходів на 2021-2023 роки. Стратегія розроблялась на основі чинного законодавства із використанням кращого європейського та українського досвіду робочою групою із розробки Стратегії збалансо ....

Йосип Кібітлевський презентував роботу Барського коледжу транспорту та будівництва Роздрукувати

18 березня перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська відвідала Барський коледж транспорту та будівництва Національного транспортного удніверситету. Директор коледжу Йосип Кібітлевський  ознайомив з навчальним закладом.

Особливу увагу керівник зосередив на сучасній матеріально – технічній базі коледжу. По – новому обладнано 52 навчальні кабінети, сім лабораторій, навчальний полігон, спортивну, борцівську, настільного тенісу та тренажерні зали, реабілітаційний центр «Здоров’я», слюсарну, механічну, ковальсько – зварювальну, монтажно – демонтажну майстерні, студентську навчальну станцію технічного обслуговування автомобілів, гараж.

Для забезпечення комп’ютеризації навчального процесу обладнано два  класи та комп’ютерний центр. Для роботи в них застосовується сучасне програмне забезпечення. Студенти можуть користуватися технікою під час курсового та дипломного проектування, мають доступ до мережі Інтернет.

Барський коледж транспорту та будівництва має гарну славу: готує, озброєних найсучаснішими теоретичними знаннями й практичними навичками, фізично та духовно розвинутих, національно свідомих, конкурентноспроможних на ринку праці фахівців. Реалізувати це неможливо без відповідних навчальних програм та підручників, творчої праці викладацького колективу, у якому є кандидати наук, викладачі – методисти вищої категорії, відмінники освіти України.

Загалом Людмила Щербаківська відзначила відданість, з якою директор коледжу розповідав про заклад, адже галузі діяльності його спеціалістів – випускників надзвичайно широкі: ремонт машин спеціального призначення для добувної промисловості та будівництва, ремонт тракторів і сільськогосподарських машин, технічне обслуговування та ремонт автомобілів.

Повернутись Створено: 18 березня 2016 року, 18:13 Переглядів: 1580

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація