Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Йосип Кібітлевський презентував роботу Барського коледжу транспорту та будівництва Роздрукувати

18 березня перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська відвідала Барський коледж транспорту та будівництва Національного транспортного удніверситету. Директор коледжу Йосип Кібітлевський  ознайомив з навчальним закладом.

Особливу увагу керівник зосередив на сучасній матеріально – технічній базі коледжу. По – новому обладнано 52 навчальні кабінети, сім лабораторій, навчальний полігон, спортивну, борцівську, настільного тенісу та тренажерні зали, реабілітаційний центр «Здоров’я», слюсарну, механічну, ковальсько – зварювальну, монтажно – демонтажну майстерні, студентську навчальну станцію технічного обслуговування автомобілів, гараж.

Для забезпечення комп’ютеризації навчального процесу обладнано два  класи та комп’ютерний центр. Для роботи в них застосовується сучасне програмне забезпечення. Студенти можуть користуватися технікою під час курсового та дипломного проектування, мають доступ до мережі Інтернет.

Барський коледж транспорту та будівництва має гарну славу: готує, озброєних найсучаснішими теоретичними знаннями й практичними навичками, фізично та духовно розвинутих, національно свідомих, конкурентноспроможних на ринку праці фахівців. Реалізувати це неможливо без відповідних навчальних програм та підручників, творчої праці викладацького колективу, у якому є кандидати наук, викладачі – методисти вищої категорії, відмінники освіти України.

Загалом Людмила Щербаківська відзначила відданість, з якою директор коледжу розповідав про заклад, адже галузі діяльності його спеціалістів – випускників надзвичайно широкі: ремонт машин спеціального призначення для добувної промисловості та будівництва, ремонт тракторів і сільськогосподарських машин, технічне обслуговування та ремонт автомобілів.

Повернутись Створено: 18 березня 2016 року, 18:13 Переглядів: 1480

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація